Hledám dlouhodobě usilovně ženu na vážný vztah přátelství i sex

Ondra611986
28.3.21 07:38

hledám dlouhodobě usilovně ženu na vážný vztah přátelství i sex

Jmenuji se Ondra mám 35 roků jsem bezdětný svobodný bydlím v Olomouckém kraji v okrese Šumperk v malé obci Dolní Studénky, jsem štíhlý vysoký 187 cm vážím 75 kg odhadem mám modré oči a světle hnědé vlasy nosím brýle dioptrické trvale, bydlím v domě rodinném s matkou a bratrem mám svůj vlastní pokoj, hledám zde štíhlou pohlednou ženu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
28.3.21 07:45
@Ondra611986 píše:
Jmenuji se Ondra mám 35 roků jsem bezdětný svobodný bydlím v Olomouckém kraji v okrese Šumperk v malé obci Dolní Studénky, jsem štíhlý vysoký 187 cm vážím 75 kg odhadem mám modré oči a světle hnědé vlasy nosím brýle dioptrické trvale, bydlím v domě rodinném s matkou a bratrem mám svůj vlastní pokoj, hledám zde štíhlou pohlednou ženu

Ondro a co vzdělání, koníčky a nějaké vize do budoucna a hlavně: jaká by měla být, respektive spíš neměla být případná partnerka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
28.3.21 07:45

Chlapče, chlapče, nepřeju ti poznat, co se tu o sobě v příštích hodinách dozvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29338
28.3.21 07:47
@fera21 píše:
Chlapče, chlapče, nepřeju ti poznat, co se tu o sobě v příštích hodinách dozvíš.

Tak v 35 bydlet v jednom pokoji u maminky, nic moc teda. To se tam zajemkyne pohrnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
28.3.21 07:49
@vokishka píše:
Tak v 35 bydlet v jednom pokoji u maminky, nic moc teda. To se tam zajemkyne pohrnou.

Přesně tohle jsem myslel :D a teď neříkám, jestli je to pravda nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10994
28.3.21 07:49
@Ondra611986 píše:
Jmenuji se Ondra mám 35 roků jsem bezdětný svobodný bydlím v Olomouckém kraji v okrese Šumperk v malé obci Dolní Studénky, jsem štíhlý vysoký 187 cm vážím 75 kg odhadem mám modré oči a světle hnědé vlasy nosím brýle dioptrické trvale, bydlím v domě rodinném s matkou a bratrem mám svůj vlastní pokoj, hledám zde štíhlou pohlednou ženu

Se divis, že jsi sám? Když v 35 máš dokonce svůj pokoj? Aspoň, že nespíš v ložnici s maminkou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
28.3.21 07:55
@fera21 píše:
Přesně tohle jsem myslel :D a teď neříkám, jestli je to pravda nebo ne.

Třeba mu to otevře oči a naznačí, kde je chyba. On vlastní pokoj dost žen odradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ondra611986
28.3.21 07:56

@Magical-eyes moje zájmy cestování historie sport chov zvířat pěstování rostlin vize do budoucnosti osamostatnit se a odstěhovat se,

• Citovat
  • Nahlásit
5968
28.3.21 07:57
@Ondra611986 píše:

Najdi si být a pak hledej ženu. Stačí podnájem. Jen už vylez spod maminy sukně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
28.3.21 07:58
@Ondra611986 píše:
@Magical-eyes moje zájmy cestování historie sport chov zvířat pěstování rostlin vize do budoucnosti osamostatnit se a odstěhovat se,

Co chováš a pěstuješ? A to osamostatnění se a stěhování plánuješ jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21315
28.3.21 08:00
@Ondra611986 píše:
@Magical-eyes moje zájmy cestování historie sport chov zvířat pěstování rostlin vize do budoucnosti osamostatnit se a odstěhovat se,

Do budoucnosti? Vzdyt ti tahne na 40 chlape a žiješ v mamahotelu.

A divis se, ze nemas zenskou? Ktera zenska by chtela sexovat v dětském pokojicku? Natoz zakládat rodinu?

Příspěvek upraven 28.03.21 v 08:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
28.3.21 08:00

Ahoj, je mi stejně jako tobě. Už jsem ale zadaná. Kdybych nebyla, tak popravdě bych chlapa, který bydlí u rodičů v tomhle věku, nechtěla :oops:
Navíc ses měl trochu rozepsat, jak by měla vypadat tvá partnerka. Napsal jsi jen štíhlá a pohledná.. To zní, že chceš jen nějakou modelku a moc zájemkyň nepřitáhneš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ondra611986
28.3.21 08:02

@Magical-eyes na ženu nejsem náročný hlavně musí být štíhlá pohledná a hodná rozumná pěstuji zeleninu a ovoce chováme tři velké silné psy Rhodéský ridgeback a drůbež

• Citovat
  • Nahlásit
21315
28.3.21 08:11
@Ondra611986 píše:
@Magical-eyes na ženu nejsem náročný hlavně musí být štíhlá pohledná a hodná rozumná pěstuji zeleninu a ovoce chováme tři velké silné psy Rhodéský ridgeback a drůbež

Je ti 35 a nic nemáš, asi budeš muset ubrat ze svych nároků, žádná modelka ti na okopávání záhonků a starání se o zvěř, nebude zvědavá…a na naivní dvacítku si moc starej… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
28.3.21 08:14

Tak já bych tu situaci s bydlením zase tak tragicky neviděla. Jestli nemá na své vlastní bydlení a jestli pomáhá mámě se zvířaty a zahradou, tak je asi jedno jestli má svůj pokoj u mámy nebo je spolubydlící ve sdíleném bytě… Nepíše nic práci. Bydlení se odvíjí od financí.
Jinak souhlasím, že ty požadavky na partnerku jsem čekala trochu jiné, ale zase proč ne. I takové se jistě najdou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat