Hledám dobrého zubaře Kladno nebo Litoměřicko

3.7.13 09:56

Hledám dobrého zubaře Kladno nebo Litoměřicko děkuji

Ahoj hledáme s chlapem dobrého zubaře je mi jasné, že za kvalitu se platí, ale naše zubařka je kvalitně na dně a platí se i za pozdrav a to už nechcem. Máte nějaké zkušenosti s dobrým zubařem spíše na Kladně? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.7.13 10:00

Znáte zubařku Martinu Rezkovou? z Kladna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
3.7.13 10:13
@SatanekTerezka píše:
Znáte zubařku Martinu Rezkovou? z Kladna?

jo, zastupovala moji sefovou, kdyz byla na matersky v poliklinice. pracuju tam na zubnim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
3.7.13 10:37

Neznám. Měnila jsem teď taky zubaře a teď jezdím na Kladno do bývalých kasáren „Dům zubní péče“ a zatím jsem spokojená. Opravili mi vše co předchozí zubař pohonjil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
3.7.13 10:39

Neznám. Měnila jsem teď taky zubaře a teď jezdím na Kladno do bývalých kasáren „Dům zubní péče“ a zatím jsem spokojená. Opravili mi vše co předchozí zubař pohonjil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
3.7.13 10:43

Jo v bývalých kasárnách pořijímaj, maj ti i zároveň jako pohotovost, ale je to zase kus od kusu někdo je chválí někdo na ně stěžuje, ale to je všude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.13 11:34

Hulu - no zatím se mi hodně líbí ta Martina Rezková nikde sem nenašla jediný negativní komentář. Ale nemůžu se tam dovolat je nedostupná a na netu nepíše, že má dovolenou tak nevím.. jak to zjistit.. a existuje nějaká stránka na netu na ty kasárny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.13 13:01

Tak v tom domu zubní péče neberou vojenskou pojištovnu :/ a paní Rezková je nedostupná.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
26.1.14 09:01

Hedam zubare v kladne..u kasaren ne, prosim. klidne drazsiho ale at nabyra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.14 10:39

Ahoj, taky hledáme zubaře na Kladně, nějakého dobrého:-) Chodíme do kasáren, ale je to děs, objednací doba 2 měsíce na kontrolu. Dočasná plomba dávno vypadla a doktor nemá čas. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
11.9.14 17:19

U kasaren je tak drza a arogantni recepcni ze uz tam vickrat nejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.14 07:35
@aaababy píše:
U kasaren je tak drza a arogantni recepcni ze uz tam vickrat nejdu.

JJ přesně, já už tam taky nechodím. Ani nemůžu, nechtějí mi dodělat dva rozdělané zuby, protože si nechci dát další dentální hygienu. Což podle zákona nesmí, takže na ně píši stížnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
14.9.14 16:01

Me nechteli osetrit bez dentalni hyg ktera me vyjde s prohlidkou na 3tis a jsme 2 dosp a 2 deti. Nemluve o tom ze syn tam byl registrovan uz u 3.dr jak se to tam meni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.14 08:15

To je taky pravda, já už jsem u třetího doktora taky. Ale ptala jsem se na stomatologocký komoře a tam mi napsali toto:
Ukončení péče o pacienta je možné pouze v souladu se zákonem. Důvodem pro ukončení péče rozhodně není odmítnutí dentální hygieny.
http://portal.gov.cz/…zakonPar.jsp?…
A to já ještě s nima měla problém, že mám od června otevřený dva zuby, kde mi stále měnili tu umrtvovací vložku, takže už mi bylo zle. Protože jsem se v červnu objednávala a volno měl doktor až na konci srpna, takže jsem musela chodit jen na pohotovost a tam mi měnili tu vložku, krom toho se mi ulomil zub, ve kterém tu jednu vložku mám, protože mi vypadla i se zubem:-/ Prostě hnus. Takže já na ně tu stížnost rozhodně pošlu. Klidně poradím jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
16.9.14 13:31

Ja bych se pridala. Byla jsem objednana na 16.30 v 8.34 pisu email ze marodime a prosim o zruseni terminu. V 17h mi prisla sms ze jsem nezodpovedna a ze hodinu pred prichkdem omluvu neakceptuji!! Maji na strankach email ale ten pen dotycny to preposle na recepci treba i druhy den a bez casu kdy email obdrzel!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat