Hledám doktora v okrese Tábor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka2013
Kecalka 467 příspěvků 15.02.17 12:07
hledám doktora v okrese Tábor

Ahoj děvčata potřebovala bych poradit dobrého dětského lékaře na táborsku, nejsme spokojeni a chtěli bychom vyměnit, máte některá radu, zatím nepíši u koho jsme a jaký je problém, ale každá dobrá rada bude moc vítaná

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 15.02.17 13:08

@veverka2013 my chodili k paní doktorce Lukačejdové, teď je místo ní doktor Meleg, já ho teda zažila jenom 2× v nemocnici, ale přišel mi v pohodě. Manžel byl se synem minulý týden a taky se mu líbil. Ovšem reálný léčení nějaké nemoci, zatím nemám v merku, protože je tam teprve od ledna.

veverka2013
Kecalka 467 příspěvků 15.02.17 14:46

@lleennttiillkkaa a kde přesně sídlí

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 15.02.17 18:27

@veverka2013 na tabačce, naproti sociálce.

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 15.02.17 18:29

@veverka2013 já jezdím do Soběslavi k dr. Zrubkové. Jsem u ní dlouho a pokojená. Pokud by vám nevadilo jezdit z Tábora cca 20 km.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >