Hledám doktora v okrese Tábor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka2013
Kecalka 458 příspěvků 15.02.17 12:07
hledám doktora v okrese Tábor

Ahoj děvčata potřebovala bych poradit dobrého dětského lékaře na táborsku, nejsme spokojeni a chtěli bychom vyměnit, máte některá radu, zatím nepíši u koho jsme a jaký je problém, ale každá dobrá rada bude moc vítaná

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 15.02.17 13:08

@veverka2013 my chodili k paní doktorce Lukačejdové, teď je místo ní doktor Meleg, já ho teda zažila jenom 2× v nemocnici, ale přišel mi v pohodě. Manžel byl se synem minulý týden a taky se mu líbil. Ovšem reálný léčení nějaké nemoci, zatím nemám v merku, protože je tam teprve od ledna.

veverka2013
Kecalka 458 příspěvků 15.02.17 14:46

@lleennttiillkkaa a kde přesně sídlí

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 15.02.17 18:27

@veverka2013 na tabačce, naproti sociálce.

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 15.02.17 18:29

@veverka2013 já jezdím do Soběslavi k dr. Zrubkové. Jsem u ní dlouho a pokojená. Pokud by vám nevadilo jezdit z Tábora cca 20 km.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >