Hledám epizodu Spejbla a Hurvínka

8837
28.4.20 15:39

Hledam epizodu Spejbla a Hurvinka

Zdravim.
Ja a kamaradka mame deti Hurvinkofily. Uz maji nespocet audionahravek Spejbla a Hurvinka, ale jedou porad dokola, ze uz je umi nazpamet. Tak lovim v pameti, co jeste nemame a vybavila se mi z detstvi epizoda, kde vystupuje postava ‚profesor doktor docent kandidat ved Novacek‘. Uz si vubec nepamatuju, o cem to bylo, vtip kolem teto postavy byl ten, ze Spejbl (?) si myslel, ze to jsou 4 lide a on to byl jeden clovek s vice tituly. Nema nekdo prosim poneti, jak by se ta epizoda mohla jmenovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
28.4.20 16:00

Je to Hurvínkovi abeceda slušného chování. mela jsem to jako malá. Ale teď co jsme poslouchali na YouTube s dětma, tak tato pasáž se někam ztratila :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.4.20 16:01

A kandidát věd se jmenoval Hruška a byl to vzdělané ovoce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8837
28.4.20 16:21

@barunda To myslime asi kazda neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
28.4.20 16:22

@barunda Teď zrovna Hurvinkovu abecedu slušného chování s dětmi poslouchám a nic takového tam není. Asi bude víc verzí. V té co posloucháme je aby si pana Sládečka nespletli s panem Slanečkem a Hurvínek ho neoslovil pane Herinek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8837
28.4.20 16:32

@Heivka Nene, to neni ono. To melo uplne jiny format a ani temaicky to tam nesedi. Abeceda je strukturovana do 12 rad, odehrava se to u Hurvinka doma formou rozhovoru. To, co myslim ja, bylo formou pribehu, profesor Novacek (ne Hruska) byl stary roztrzity popleta, kte kteremu sel Hurvinek domu si neco pujcit? Nebo od nej neco potreboval. Uz nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
28.4.20 16:42

@Hoa Mai A nejsou to ještě ty úplně staré příběhy co namlouval ještě Skupa? Já je mám někde z internetu stažené, jsou nahrané z gramofonových desek. Ale nemám k tomu názvy. Vím že jsem to před asi 10 lety někde stahovala ve velkém, takže ve výsledku mám asi 5GB audia s Hurvínkem :mrgreen: (omluvou za stažení z internetu mi budiž že spoustu relativně nových věcí mám na MC, ty nejnovější mám na CD a ty úplně staré se legálně sehnat nedají). Spíš si říkám aby jednou syn ve školce neřekl soudružko učitelko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8837
28.4.20 17:31

@Heivka To prave, ze ne. Urcite to bylo z Kirschnerovy ery, za sebe bych i tipla, ze spis neco novejsiho (rozumej treba prelom 80-90), ale to bych strilela od boku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat