Hledám fajn kamarádku z Jablonce n./N. či okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartikBertik
Nováček 1 příspěvek 17.04.18 12:04
Hledám fajn kamarádku z Jablonce n./N. či okolí

Ahoj holky,

ráda bych zde zkusila svoje štěstí a našla milou a přátelskou duši.
Je mi 28 let a zatím jsem bez dětí. Bydlím v Jbc už skoro dva roky a nějak se mi nedaří najít kamarádku. A je mi z toho docela už smutno????. Mám kolem sebe hodnė znamých, s kterými se přátelí můj drahý. Ale mě osobně chybí nėkdo s kým bych mohla zajít na kafíčko či vínko jen tak pokecat o holčičích věcech, zajít na nakupy či do kina nebo divadla, nzajít se projít kolem přehrady nebo na výlet… Snažīm se být aktivnī a ráda zajdu na trampošky, brusle, zaběhat si, na kolo… prosťe cokoliv ????..
A moc bych si přála mīt společnost ☺

Pa martina

Reklama

Reakce:

Jbc10
Nováček 2 příspěvky 20.04.18 14:39

Ahoj,
presťahovala som sa s priateľom do Jablonca pred rokom, a mám tu len pár známych. Rada nakupujem, fitko, káva, prechádzky…mám 25 rokov. Ak chces ozvi sa niečo možno vymyslíme :)

Jbc10
Nováček 2 příspěvky 20.04.18 14:40

Sz :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama