Hledám finanční záchranu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
11.1.22 15:21

Hledám finanční záchranu

Dobrý den,

Rád bych tu našel pomoc v tíživé finanční situaci. Mám Dluhy a potřeboval bych je nějak sloučit dohromady..

Potřeboval bych půjčku 500.000,– na 6 let se splátkou klidně 10.000,–.. tím pádem bych měl přeplatek asi 220.000,– což mi srdce nerve natolik, když nyní splácím asi 22.000,– s výplatou kolem 25.000,–..

Život mi ukázal, jak se uskromnit.

Tím pádem bych byl rád za někoho, kdo by mi mohl takto pomoci..

Děkuji moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80557
11.1.22 15:23

@Radimixx No, buď ti pomůže banka konsolidací půjček. Nebo pak insolvence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11998
11.1.22 15:31

Tak tak. Buď konsolidace u banky a nebo insolvence.

Nikdo svéprávný ti peníze nepůjčí. Nemá žádnou záruku, že je někdy uvidí zpět. Tuplem za situace, kdy tě banka po kontrole vyhodí s konsolidací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
11.1.22 15:35
@Radimixx píše:
Dobrý den,

Rád bych tu našel pomoc v tíživé finanční situaci. Mám Dluhy a potřeboval bych je nějak sloučit dohromady..

Potřeboval bych půjčku 500.000,– na 6 let se splátkou klidně 10.000,–.. tím pádem bych měl přeplatek asi 220.000,– což mi srdce nerve natolik, když nyní splácím asi 22.000,– s výplatou kolem 25.000,–..

Život mi ukázal, jak se uskromnit.

Tím pádem bych byl rád za někoho, kdo by mi mohl takto pomoci..

Děkuji moc za rady.

A co chceš za rady tady? Zajdi do banky a poptej se na možnosti.

Nebo myslíš, že Ti tady nějaká maminka na RD pošle peníze hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
11.1.22 15:40

Posli mi cislo uctu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11015
11.1.22 15:40

Vzhledem k tomu, že v předchozích příspěvcích jsi psal, že konsolidaci ti banka zamítla a řešíš insolvenci, asi ani to nedopadlo, že? Nemyslím, že by ti tu někdo poskytl finanční záchranu. Máš příliš malý plat, stačil by výpadek a kdo si na tobě co vezme? Navíc ses jako spolehlivý ve splácení evidentně neosvědčil.
Pokud ti neschválili ani insolvenci, je to beznadějné. jedinou možností je odstranit překážku, která ti zabránila ve schválení insolvence a znovu zažádat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.1.22 16:01

Třeba se tu někde pohybuje mladá Kellnerová, tak se třeba smiluje a daruje ti své půldenní kapesné, ale dost o tom pochybuju. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
11.1.22 16:11
@Fuflík píše:
Třeba se tu někde pohybuje mladá Kellnerová, tak se třeba smiluje a daruje ti své půldenní kapesné, ale dost o tom pochybuju. :nevim:

Slečna Kellnerová má teď dost svých starostí. Myslím, že své kapesné použije raději na potravu pro koníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
11.1.22 16:21

:zed:
Proč jsi nepodal insolvenční návrh?? Nebo neprošel?
S touhle historií ti konsolidaci už nikdo nedá,
jediná cesta je insolvence. Takže pro to něco dělej. Zas tak nesplnitelné ty podmínky nejsou, když na ně dosáhnou tisíce a tisíce lidí ročně. Stačí se začít chovat aspoň trochu zodpovědně, což se ti evidentně dosud nedaří.
V listopadu jsi řešil insolvenci na e-mimi, tak co tohle má znamenat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 09:23

Jaký máte majetek, kterým byste mohl ručit? Nějaký byt, dům, pozemek? Pokud máte majetek, kterým můžete ručit ve výši alespoň oněch 500 000, rád Vám půjčím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat