Hledám garanta - pedikúra, nehtová modeláž

175
6.8.13 20:56

Hledám garanta - pedikúra, nehtová modeláž

Zdravím dámy…, hledám garanta na pedikúru a nehtovou modeláž. Nenašel by se někdo z Prahy, či blízkého okolí? Na internetu mi většina inzerátu příjde nesolidní. Samozřejmě to nechci zadarmo, jen mi jde o rozumnou cenu a slušné jednání.

Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

235
6.8.13 21:09

@ReRu Ted delám garanta paní z českých budejovic a to jsem z hradce králové. Takže nemusí být z Pha. Bohužel ale na masáže takže Ti nepomůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
6.8.13 21:24

Nevím co je potřeba k tomuto konkrétnému oboru. Já mám maturitní vysvědčení z oboru kosmetička, ale bez praxe, v oboru jsem nikdy nepracovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 21:27

Můžu jeden laický dotaz? K čemu je potřeba garant na takovéhle služby? Raději anonim at nejsem za trubku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
29386
6.8.13 21:41
@Anonymní píše:
Můžu jeden laický dotaz? K čemu je potřeba garant na takovéhle služby? Raději anonim at nejsem za trubku :mrgreen:

Odpovědný zástupce pro živnost

Nemáme-li potřebné vzdělání, praxi nebo odborné zkoušky pro vázanou nebo řemeslnou živnost, můžeme se pokusit najít člověka, který nám bude dělat odpovědného zástupce podle § 11 živnostenského zákona.

Odpovědný zástupce je fyzická osoba, která bude odpovídat za „řádný provoz naší živnosti a za dodržování živnostenskoprávních předpisů“. Tato osoba musí se svým ustanovením do funkce souhlasit a musí být s námi ve smluvním vztahu (pracovněprávním nebo jiném). Musí se zúčastňovat provozování živnosti v „potřebném rozsahu“ (který ale není blíže definovaný). Definována je ale maximální výše pokuty, kterou může odpovědný zástupce dostat - 50 tisíc Kč. Ovšem při přímém porušení povinností garantovaných odpovědným zástupcem údajně nebývá postihován tento zástupce, ale přímo držitel živnostenského listu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
6.8.13 22:04
@Clementia píše:
@ReRu Ted delám garanta paní z českých budejovic a to jsem z hradce králové. Takže nemusí být z Pha. Bohužel ale na masáže takže Ti nepomůžu.

Já vím, že to nemusí být z místa bydliště, ale raději bych tuto věc vyřidila osobně. Nedávno jsem bohužel naletěla jedne podvodnici a teď to řeším s právniky a policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
6.8.13 22:09
@Ambrotta píše:
Nevím co je potřeba k tomuto konkrétnému oboru. Já mám maturitní vysvědčení z oboru kosmetička, ale bez praxe, v oboru jsem nikdy nepracovala.

Přiznám se, že přesně nevím jak je to když má člověk k tomu vzdělání a je bez praxe. Od garanta chtějí roční praxi, což je daňové přiznání za 1 celý rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
6.8.13 22:16

garant

Jen doplňují, že garanta může dělat kdoliv kdo má v daňovém přiznání za 1 celý rok ( je jedno o který rok se jedná, klidně i z roku 2004 ) uvedeno, že podnikal v oboru pedikúry popř. manikúry. Takže garanta pro pedikuru může dělat někdo, kdo podniká v manikúře. Garant musí doložit tyto doklady :

1/ osvědčení o akreditovaném kurzu
2/ zmíňované daňové přiznání
3/ vyplněný standartní formulář - jsou tam jen údaje týkajicí se živnosti

Takže pokud je tu někdo, kdo dělá manikúru, ať se klidně ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
migusova
7.11.13 14:04

Garant pedikúra, manikúra, kosmetika

Dobrý den, pokud jste ještě nenašla, mohu vám pomoci. Mám několika letou praxi ve všech výše uvedených oborech a kromě garanství mohu i proškolit. Jsem z HK…

• Nahlásit
  • Citovat
175
7.11.13 17:33
@migusova píše:
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla, mohu vám pomoci. Mám několika letou praxi ve všech výše uvedených oborech a kromě garanství mohu i proškolit. Jsem z HK…

Děkuji za nabídku. Garanta již mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BlankaČ
18.11.13 17:55

hledám garanta na pedikúru

Dobrý den,
hledám garanta na pedikúru z Prahy, taky bych raději vše vyřídila osobně. Prosím, ozve se někdo? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.13 05:59

Dobrý den sice nejsem z Prahy ale není problém jsem z Roudnice nad Labem, což je kousek.. pokud máte zájem písněte Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.13 11:40

Dobrý den,
pokud ještě nabízíte služby na garanci, mohli bychom se domluvit. Ozvěte se mi prosím na email - ***@seznam.cz
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
30.1.14 19:46

Dobrý den dámy,

jsem ráda, že toto téma neupadlo v zapomnění. Na vlastní kůži jsem si vyzkoušela, že najít slušného garanta, je někdy velmi složité. Za půl roku, budu moct poskytnout tuto službu ostatním. Myslela jsem si, že po garantovi už půjde vše hladce, ale není tomu tak. Zřízení vlastní provozovny je nejen finančně náročné, ale taky běh na hodně dlouhou trať. Konečně je v dohlednu cíl a bude se otevírat.

Pokud se taky do něčeho takového chcete pustit, přeji hodně pevné nervy :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.14 14:36

Dobrý den,
jsem v tomto oboru nováček…
Nejprve se chci zeptat, jestli si mohu zalozit zivnost bez osvedceni, kdyz budu mit garant.
a vec druha poptávám případného garanta na modeláž nehtů a prodlužování řas(kosmetika) Praha
Děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama