Hledám hodnou ženu. Jsem s dětmi v péči, Praha 6 - Horoměř

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 13:06
Hledám hodnou ženu. Jsem s dětmi v péči, P.6-Horoměř

Dobrý den,

hledám hodnou ženu, přítelkyni, kamarádku k dětem. Starám se roky sám o dvě děti, které mám v péči (9+10).
Svobodný, spolehlivý, pracuji z domova, technik, sem tam cestuji za hranice. Postava štíhlá, 175, 42let, vztahy vyřešeny.

Někdy líný, realista, nemám potřebu dělat za každou cenu něco. Postarat se +- umím, vařit už moc ne, ale šest let jsme přežili :) zajíždím nakupovat za hranice. Nesportuji, nelezu po horách, nevydržím se smažit na slunci, nemám rád binec, kromě toho svého (nebojte, mám paní na úklid… za zenitem a vůbec jí nerozumím:) Jsem prý hodný, dokud já nevím… mám hlad, děti se popichují, nebo mne prudí z obou stran, když něco řeším… jak se ta kombinace sejde… varuji 3×, nechte mne chvíli být… zařvu jak lev a všechny na chvíli odeženu, abych měl klid :nevim:

Děti mám zlaté, mazlivé, hodné. Hlavně holka potřebuje kamarádku… mluvíme o všem, ale jsem jen chlap.

Nehledám silnější ženu, omlouvám se, nevím proč, ale vadí mi to. Stejně jako nemám rád alkohol a kuřáky.

vomack@seznam.cz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 13:10

Hodně štěstí. Ať se najde nějaká dobrá baba. Ve dvou se to přeci jenom líp táhne. :mavam:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 21.12.17 13:30

Neporadím, ale držím palce, ať najdeš svou spřízněnou duši a super parťačku pro děti :hug: :kytka: :mavam:

freeport
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 21.12.17 13:34

Držím palce!

Božislava
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 21.12.17 13:41

Sorry jako, ale co jako měsíční příjem, jaké máš bydlení A tak vůbec. A kdyby žena byla lehce frigidní vadilo by to? Dejme tomu sex jednou za měsíc a žádnou divočinu? :hug: :hug:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 13:44
@Božislava píše:
Sorry jako, ale co jako měsíční příjem, jaké máš bydlení A tak vůbec. A kdyby žena byla lehce frigidní vadilo by to? Dejme tomu sex jednou za měsíc a žádnou divočinu? :hug: :hug:

první zájemkyně? :jazyk:

Božislava
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 21.12.17 13:46
@kontramatka píše:
první zájemkyně? :jazyk:

Jenom se lehce vyptavám. Kdybychom ty děti dali dohromady bylo by jich 5. :think: :think: :think:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 21.12.17 13:48
@Božislava píše:
Jenom se lehce vyptavám. Kdybychom ty děti dali dohromady bylo by jich 5. :think: :think: :think:

Náhodou, velká rodina je super. :)

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 13:49
@Amelie30 píše:
Náhodou, velká rodina je super. :)
že? A když @Božislava zapracuje na svém libidu, tak to může klapnout :palec:

lenuska27
Povídálka 11 příspěvků 21.12.17 13:54
@Anonymní píše:
Dobrý den,

hledám hodnou ženu, přítelkyni, kamarádku k dětem. Starám se roky sám o dvě děti, které mám v péči (9+10).
Svobodný, spolehlivý, pracuji z domova, technik, sem tam cestuji za hranice. Postava štíhlá, 175, 42let, vztahy vyřešeny.

Někdy líný, realista, nemám potřebu dělat za každou cenu něco. Postarat se +- umím, vařit už moc ne, ale šest let jsme přežili :) zajíždím nakupovat za hranice.Nespor­tuji, nelezu po horách, nevydržím se smažit na slunci, nemám rád binec, kromě toho svého (nebojte, mám paní na úklid… za zenitem a vůbec jí nerozumím:) Jsem prý hodný, dokud já nevím… mám hlad, děti se popichují, nebo mne prudí z obou stran, když něco řeším… jak se ta kombinace sejde… varuji 3×, nechte mne chvíli být… zařvu jak lev a všechny na chvíli odeženu, abych měl klid :nevim:

Děti mám zlaté, mazlivé, hodné. Hlavně holka potřebuje kamarádku… mluvíme o všem, ale jsem jen chlap.

Nehledám silnější ženu, omlouvám se, nevím proč, ale vadí mi to. Stejně jako nemám rád alkohol a kuřáky.

vomack@seznam.cz

No nevím jestli svým popisem spíš ženy neodradíte. Nezní to jako popis muže, kterého bych toužila mít doma.. :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 21.12.17 13:56
@kontramatka píše: že? A když @Božislava zapracuje na svém libidu, tak to může klapnout :palec:

No, z vlastní zkušenosti. S jedním může být libido na nule, až si člověk myslí, že je frigidní a s jiným by z postele pomalu nevylezl. ;) Klapnout by to mohlo. :palec:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 13:57

Koukám, že taťka napsal hlavně co nedělá. Nějak mi chybí, co dělá. Kromě toho řvaní teda. :jazyk:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 21.12.17 13:58
@lenuska27 píše:
No nevím jestli svým popisem spíš ženy neodradíte. Nezní to jako popis muže, kterého bych toužila mít doma.. :nevim:

Mně se to naopak líbí. Je upřímný. A co konkrétně vadí vám? :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 21.12.17 14:01
@kontramatka píše:
Koukám, že taťka napsal hlavně co nedělá. Nějak mi chybí, co dělá. Kromě toho řvaní teda. :jazyk:

To už tady z něj dostaneme :lol: nějaký koníček? Třeba co dělá po práci? Výlety s dětmi? Nebo je práce časově náročná? Kino, divadlo, nějaké kulturní vyžití? Takové to: to je dost, táto, že jsi nás taky někam vyvez :mrgreen:

Ginuš
Hvězda diskuse 37434 příspěvků 21.12.17 14:01
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Někdy líný, realista, nemám potřebu dělat za každou cenu něco. Postarat se +- umím, vařit už moc ne, ale šest let jsme přežili :) zajíždím nakupovat za hranice. Nesportuji, nelezu po horách, nevydržím se smažit na slunci, nemám rád binec, kromě toho svého (nebojte, mám paní na úklid… za zenitem a vůbec jí nerozumím:) Jsem prý hodný, dokud já nevím… mám hlad, děti se popichují, nebo mne prudí z obou stran, když něco řeším… jak se ta kombinace sejde… varuji 3×, nechte mne chvíli být… zařvu jak lev a všechny na chvíli odeženu, abych měl klid :nevim:

vomack@seznam.cz

ahoj, držím palce, at najdeš

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama