Hledám holku Mělník, Praha a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Charlie077
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 15:50
Hledám holku Mělník, Praha a okolí

Ahoj,

hledám dlouhodobější kamarádku/milenku, seznamky stojí za nic a vlastně tam asi ani nikdo moc nechce to, co hledám… většinou je to tak že ty, o které projevíš zájem, tě nechtějí, a pro změnu se se o tebe zajímají jiné, o které nestojíš ty, taková životní klasika :)
Není to žádná vyčůranost nebo sexuální loudění, co hledám. Jsem sám, 2 děti ve střídavé péči (po týdnu), a holka mi fakt chybí, nejenom na to jedno, ale i na to si pokecat, pomazlit, zajít občas někam na jídlo, kino, výlet, sport - kolo, inliny.
Nechci rozvracet vztahy, ale pokud už nefungují, a přesto se třeba kvůli dětem stále udržují, tak nejsem proti, sám jsem tuto variantu sebeobětování kdysi také zvažoval, je to těžké dilema, chceš dát dětem to nejlepší, což rozpad rodiny rozhodně není.
Můžeme mít vztah oddělený od všedních dnů, postavený jenom na nás dvou, nevídat se každý den, ale o to víc se těšit jeden na druhého, což se v takovém vztahu pravděpodobně jen tak neomrzí.
Hledám pouze a jenom tu jednu pravou, co smýšlí podobně a nebojí se to zkusit.
Jinak jsem celkem sympatický, prý ;) mladšího vzhledu, sportovní postavy, 176cm vysoký, hnědozelené oči, ve věku 43 let.
Mohla by jsi být pohledná, spíše štíhlejší postavy, světlejší barvy očí a ve věku do 43 let.
Můžeme začít třeba vzájemným zasláním fotek a pokecem ;)

PS: Třeba by to mohl být pořád ještě ten krásný, zamilovaný život! :hug:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama