Hledám kamarádku cca 27 - 45 Semily, Lomnice, Jilemnice apod.

31.10.19 05:50

Hledám kamarádku cca 27 - 45 Semily, Lomnice, Jilemnice apod.

Ahoj, přestĕhovala jsem se za přítelem do blízkosti Semil (8 km odtamtud, auto mám) a v Semilech pracuju. Ráda bych si našla kamarádku podobného věku - je mi 36, ale rozumím si i s lidmi + - 10 let ode mně :) Děti zatím nemám, ne, že je nechci, ale prostě to tak zatím vyšlo. Proto se nebráním ani bezdětné kamarádce, klidně mladší (nebo starší). Snad nejsem ve svém věku naivní, ale ráda bych opravdové přátelství…nemusíme se vidět často, ale aspoň tak 2× do měsíce zajít na kávu a popovídat si, nebo i za kulturou nebo sportem.
Nechci si s někým jen psát, chci někoho, s kým se budeme opravdu vídat, a probírat všední radosti i starosti mezi čtyřma očima ;) Děkuji za odpovědi, snad najdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.10.19 07:24

No, já jsem v lomnici tak jednou do měsíce a dětí mám hromadu, ale můžu být záloha, kdyby se nikdo jiný nenašel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 11:43

Ahoj, já jsem ze Semil (34), mám už 4 letou holčičku a další přibude na konci dubna. Tak jestli to nevadí, nepatřím úplně mezi ty mámy, co si o ničem jiném povídat neumějí a spíše to i vyhledávám :) Hlídání mám úterky a čtvrtky od 14-19hod, tak se kdyžtak ozvi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 15:41

@Sheyla 85 Ahoj, díky moc za odpověď, ozvu se do zprávy, až přijdu domů z práce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 17:22
@Sheyla 85 píše:
Ahoj, já jsem ze Semil (34), mám už 4 letou holčičku a další přibude na konci dubna. Tak jestli to nevadí, nepatřím úplně mezi ty mámy, co si o ničem jiném povídat neumějí a spíše to i vyhledávám :) Hlídání mám úterky a čtvrtky od 14-19hod, tak se kdyžtak ozvi:)

Napsala jsem ti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama