Hledám kamarádku ideálně z Třebíče a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 17:17
Hledám kamarádku ideálně z Třebíče a okolí?

Ahojky holky, najde se zde nějaká přátelská kamarádka v okolí Třebíče? Pokud ano, napište, budu ráda

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 02.02.18 18:14

A jaká je podle tebe přátelská kamarádka? :-)

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 18:30
@Malinkydablik píše:
A jaká je podle tebe přátelská kamarádka? :-)

Hledám nějakou kamarádku, která hledá taky někoho nového, ráda poznává nové lidi, je kamarádská, pohodová, veselá :-) pokud nemáš zájem, není potřeba komentovat. Děkuji

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 02.02.18 18:43

Já to myslela v dobrym… :) jsem z okolí třebíče. máš mimčo? já bych totiž sebou brávala prtavy doprovod :D

Garpit
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 18:51

Ahojky i já jsem z okolí Třebíče..též mám malé mimco :)

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 19:04

Ahojky holky, špatně jsem Vás pochopila za to se moc omlouvám :roll: studuji obor - Předškolní a mimoškolní pedagogiku na VOŠ, příští rok mě čekají státnice a absolutorium :-) mimčo, nemám, ale děti mám velmi ráda, proto se strašně těším až studium dodělám a nastoupím učit do školky, ráda se seznámím :mavam:

Renula5
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 30.04.18 16:18

Ahojky holky, jsem od Třebíče a ráda se seznámím zatím mimco nemám postupuji IVf. Budu ráda když najdu kámošku na pokec

Garpit
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 20:49

Určitě můžeme..klidně napis :)

Renula5
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 30.04.18 21:28

@Garpit odkud jsi? Opravdu je potřeba najít nějakou příznivou duši. Pocházím ze Žďáru ale provdala jsem se sem k Třebíči. Takže prakticky moc holek tu neznám. A jak to bývá tak kámošky ze Žďáru nějak zapomněli že jsme byly přátelé

Garpit
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 21:31

Bydlím kousek od Třebíče..jj to chápu bohužel to tak bývá :,(

Renula5
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 30.04.18 22:37

@Garpit tak bydlím kousek.od Třebíče přesně Okříšky a ty? Jojo bývá vždycky jsem si našla čas tam jezdit a jezdím pravidelně ale bohužel už tak moc se nestýkame už to není jako dřív. Hold se to stává ale je to smutné.

I.ICIK
Nováček 4 příspěvky 23.06.18 20:03

Ahoj holky rada bych se seznámila s nějakou tehulkou nebo maminkou z okolí Třebíče.Ja zrovna miminko čekám a ráda bych si o tom s někým pokecala a případně nacerpala nějaké rady.Semtam kavicka atd.Prostě hledám kamosku co teď má stejný koníček - miminko :P

Garpit
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 24.06.18 10:13

Ahojky klidně napis …ráda pokecam :)

Uživatel je onlineSilver_Lining
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 24.06.18 10:45

Ahoj holky, mně je 28, jsem z Třebíče a čekáme první, a zatím nemám okolo moc maminek s dětmi, aby bylo s kým pokecat na tohle téma :) Nejdete některá třeba na předporodní kurz 2.7. 2018? :)

I.ICIK
Nováček 4 příspěvky 24.06.18 11:44

@Silver_Lining Ahoj me je 31 a také čekám první mimco, rada pokecam. Kde to je ten predporodni kurz a co zahrnuje? Na kdy cekas mimco a co to bude?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >