Hledám kamarádku Královéhradecko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeronikaHo
Povídálka 44 příspěvků 17.02.17 14:13
Hledám kamarádku Královéhradecko

Ahoj hledám kamarádku na povídání. Nějakou spřízněnou duši. Každá moje kamarádka byla závistivá, vše ji vadilo a byla sobecká nebo po nějaké se vždy na něco vymluvila, já byla ta dobrá, když ona potřebovala.
Jsem z Úpice - kousek od Trutnova
S přítelem se snažíme o miminko, je mi 20.
Ráda bych našla maminku či snažilku, která též hledá kamarádku na povídání a na kávičky :)

Reakce:

E-Leena
Kecalka 136 příspěvků 17.02.17 20:12

Ahoj me je 24 a jednu holcicku uz mame (8 m) kdyz budes chtit ozvi se do zprav :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >