Hledám kamarádku (maminku) - Nymburk, Lysá n. Labem nebo Kostomla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blazenka_pink
Nováček 5 příspěvků 05.09.17 07:42
Hledám kamarádku (maminku) Nymburk, Lysá n.L. nebo Kostomlaty

Ahoj holky,
nedávno jsem se přistěhovala a hledám kamarádku (nejlépe s dětma) s kterou ráda zajdu na kafčo, cvičit, nákupy, procházky atd ;) pokud máš teda zájem ozvy se mi. Je mi 27 let, mám 2 malé děti a pracuju z domu tak mám realitivně čas kdykoli ;)..
Budu se tesit :mavam:

Reklama

Reklama

Reakce:

Pypule
Ukecaná baba ;) 2206 příspěvků 05.09.17 09:16

@blazenka_pink Ahooj, já bydlím v Lysé, teprve od února, moc lidí tu neznáme a rádi se seznámíme. Mě je 29 a mám tři děti. Home office mám taky celkem často, jinak pracuju v Praze.

blazenka_pink
Nováček 5 příspěvků 05.09.17 09:30

Ahoj Pypule, tak to je super, radi se seznamime :). Jak travite s detma volny cas? A kolik jim je?

Pypule
Ukecaná baba ;) 2206 příspěvků 05.09.17 20:32

Ted vsem zacala skolka a skola, ale jinak jsme dost venku, zahrada, hriste, vylety. O vikendech byvame doma málokdy, jezdime na chatu, chalupu nebo na hory. Deti jsou kluk 7,5 holka 4 a kluk 2.

matteuccia
Nováček 6 příspěvků 26.09.17 13:47
Hledám kamarádku s dětmi

Ahoj, také hledám kamarádku maminku. Mám dvouletou holčičku a tady na vesnici není nikdo, s kým by mohla řádit. Pro nás by byl fajn někdo z okolí Mcel, Loučeně nebo Rožďalovic. Ale jsme mobilní a jezdíme často do Nymburka. Jsme pořád v lese, v přírodě ale malá potřebuje kamarády. V našem okolí jsou pouze větší děti a nějaké podobně staré kvítko by bylo moc fajn.Je mi 35let.

blazenka_pink
Nováček 5 příspěvků 26.09.17 15:22

Ahojky Matteuccia, pokud ti nevadi jezdit tak se radi seznamime. My se pohybujeme hlavne Kostomlaty a Nymburk :)

matteuccia
Nováček 6 příspěvků 26.09.17 21:12

Ahoj, my jezdíme do Nymburka rádi, je to tam takové v pohodě. Zrovna minulý týden jsem vzala malou na ten pěší most přes Labe a byla nadšená. Klidně se můžeme sejít. Jak máš staré děti? Tenhle týden nemůžeme, ale příští klidně. Jinak stíháme tak na 9,30. Malá po obědě spí. Budu se těšit.

blazenka_pink
Nováček 5 příspěvků 28.09.17 08:21

Tak to bude super, radi se sejdeme :).. Mam holcicky 2,5 a 9m. Jen to musim vzdy nejak skloubit s praci :andel:..ale jinak si rada cas udelam ;)

matteuccia
Nováček 6 příspěvků 02.10.17 12:58

Ahoj, co takhle ve středu dopoledne? Mám v Nymburce zařizování, tak třeba na chvilku někde u Labe. A pršet snad nemá ;).

blazenka_pink
Nováček 5 příspěvků 04.10.17 23:52

Ahojky, pristi stredu klido :).. tento tyden je moc prace, ale pristi bude snad uz o neco klidnejsi ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osm raných příznaků rakoviny, které byste neměli ignorovat

U velkého počtu nemocných jsou některé nádory objeveny až v pokročilém... číst dále >

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Reklama