Hledám kamarádku, maminku - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulink1  23.01.13 20:55
Hledám kamarádku maminku Praha

Dobrý večer milé maminky, začnu asi tím, že se Vám představím.
Jsem maminka 11 měsíční holčičky Nelinky a je mi téměř 25 let.
V praze žiji asi od svých 19 let. Jinak pocházím z Moravy.
Jsem ve znamení ryb no a ten kdo se trošku ve znameních vyzná ví, že jsou ryby zasněné, stydlivé, velmi dobrosrdečné, komunikativní, zábavné ale i urážilvé, citlivé povahy.
Tak a teď k tomu proč zakládám tuto diskuzi. Nedávno se mi narodila krásná dcerka a já jsem bohužel člověk, který se špatně s maminkami seznamuje. Nevím jak na to jestli je to i tím, že jsem mladší mamča a s maminkami kolem 30 si málo kdy rozumím nebo jsem nepotkala ještě spřízněnou dušičku.
Proto bych se ráda zeptala jestli se někde v Praze najde třeba i stejně stará nebo mladší klidně i starší maminka, která sice miluje svoje dítě nadevše, ale ráda si zajde občas sama na vínko, nebo si zatancovat a pobavit se (ted myslím vínko nebo kafe či jinou aktivitu jednou týdně, tancovačku třeba jednou za půl roku.) Maminku, která nemá s kým probírat ženské starosti o tchýních a mužském doma. Maminku, která je spolehlivá a chodí v čas na sjednané místo ve sjednanou dobu :-D nebo dá alespon dopředu vědět že nestíhá. Maminku kamarádku, která je prostě ještě taky plná elánu, dítě je u ní na prvním místě ale myslí stále i trochu na sebe.
Hledám prostě maminku, kamarádku, která také umí dávat a ne jenom brát, nepřetvařuje se říká s citem co si myslí.

Pokud někoho tento příspěvek obtěžuje tak se nezlobte, ale už jsem zoufala, že po pěti letech v Praze nemůžu sehnat fajn střeštěnou osobu, která chce taky ještě žít a skombinovat to i s dítkem. Navíc hledám i malého kamaráda či kamarádku dceři.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »

Reklama

Reakce:

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 23.01.13 21:02

Já jsem taky ryba z Moravy, žijící pět let v Praze. Ale momentálně jedu na měsíc s malou k našim na Moravu, tak jedině až se vrátíme :mavam:

A dvojku bílého si moc ráda dám :dance:

Kde v Praze bydlíte?

bejinka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 23.01.13 21:03

Ahoj, tak já jsem v Praze od svých cca 20ti. Je mi už 25 :D Kamarádky tady nějaké mám, ale ne ty, co by měli mimčo. Mám taky dcerku, je jí 9měsíců - za dva dny. Jinak jsem ve znamení lva a zatím musím přiznat, svůj „společenský“ život mám dosti omezený, ještě kojím, takže to je složitější.
Jinak odkud z Prahy jsi? :D

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 23.01.13 21:04

:think: ale už jsem stará páka… v únoru mi bude 28 :roll:

Katulink1  23.01.13 21:06
@Banny píše:
Já jsem taky ryba z Moravy, žijící pět let v Praze. Ale momentálně jedu na měsíc s malou k našim na Moravu, tak jedině až se vrátíme :mavam:

A dvojku bílého si moc ráda dám :dance:

Kde v Praze bydlíte?

Ahoj banny no tak to je paráda na emiminko nechodím denně, ale pokud se ozveš až se vrátíš z MOravy budu ráda, pozdravuj Moraváky :-)Byldíme Praha 4 chodov, ale jezdím ted asi půl roku po Praze autem takže trefím na Prahu 10,9,3,zhruba tak :-)

Katulink1  23.01.13 21:07
@Banny píše: :think: ale už jsem stará páka… v únoru mi bude 28 :roll:

No :-D tak to si myslím že ne ty tři roky už nejsou takový rozdíl :-) spíše mam štěstí na maminky kolem 35,které mají druhé miminko a většinou jsou to ještě Pražačky a nějak si nikdy nesednem nevím proč..

zichisek
Kelišová 5475 příspěvků 23.01.13 21:09

Ahoj, mě bylo minulý týden 26, ale dítko už mám trošku starší. Dceři je 2,5 let a v červnu čekáme druhého prcka.Jsem z Ostravy a v Praze bydlíme rok a půl.
Bydlíme na Praze 9

Katulink1  23.01.13 21:10
@bejinka píše:
Ahoj, tak já jsem v Praze od svých cca 20ti. Je mi už 25 :D Kamarádky tady nějaké mám, ale ne ty, co by měli mimčo. Mám taky dcerku, je jí 9měsíců - za dva dny. Jinak jsem ve znamení lva a zatím musím přiznat, svůj „společenský“ život mám dosti omezený, ještě kojím, takže to je složitější.
Jinak odkud z Prahy jsi? :D

Ahoj Bejinko jsem z Prahy 4,ale bydlela jsem už na praze 10 a 9 ted jsme snad konečně našli fajn místo i na procházky s malou. A co se kojení týče bud ráda, vždycky to nemusí být bíle víno :-) já jsem kvůli dvěma úmrtím v rodině po porodu kojit přestala hodně stresu a tak..ale to už je dneska ok..ale nekojím..jinak se Vám musím přiznat jelikož jsem před otěhotněním byla kuřák ne silný a v těhotenství jsem samozřejmě přestala bohužel však díky těmto událostem po porodu jsem zase začala, takže jsem kuřák, ale jen občasný protože zastávám názor že matka by neměla smrdět jak popelník, takže kouřím občas venku nebo když jdu právě někam jednou týdně na hodku pryč jinak ne říkám rovnou některým maminkám to vadím čemuž se nedivím

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 23.01.13 21:11

@Katulink1 až přijedeme, tak se ozvu a můžeme něco spáchat :palec:

A kde bydlíte?

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 23.01.13 21:12

Tak už vidím, že Praha 4. My též :mrgreen: (Nusle)

Katulink1  23.01.13 21:13
@zichisek píše:
Ahoj, mě bylo minulý týden 26, ale dítko už mám trošku starší. Dceři je 2,5 let a v červnu čekáme druhého prcka.Jsem z Ostravy a v Praze bydlíme rok a půl.
Bydlíme na Praze 9

Ahojky, tak prvně gratuluji k druhému těhotenství :-)to je paráda. A že máš starší holčičku nevadí, já bych chtěla jen at je moje malá vůbec v kontaktu s dětma a ne aby kvůli mamince byla samotář :-( no a jak to máš ty se seznamováním v Praze

bejinka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 23.01.13 21:15

@Katulink1 jéé, tak já bydlím na Praze 10, na zahraďáku. Místo na procházky tu je taky, hlavně na jaře či v létě, je tu kousek Hostivařská přehrada ;)
Kouření mi nevadí, sama jsem kouřila. Někdy si ještě tak jednu ze zvyku dám, ale jinak nekouřím. S těma problémama v rodině se ti nedivím, taky k tomu občas nemám daleko. Jinak autem jezdím po Praze už rok, taky sem tam trefím, sem tam bloudím, ale stále neumím parkovat :D

zichisek
Kelišová 5475 příspěvků 23.01.13 21:18
@Katulink1 píše:
Ahojky, tak prvně gratuluji k druhému těhotenství :-)to je paráda. A že máš starší holčičku nevadí, já bych chtěla jen at je moje malá vůbec v kontaktu s dětma a ne aby kvůli mamince byla samotář :-( no a jak to máš ty se seznamováním v Praze

Seznamování celkem nic moc. V létě na hřišti byly maminky nějak seskupinkované a bavily se spolu a mě by bylo blbé jen tak jít k nim.
Znám tady dvě maminky z okolí přes emimino a potom ruskou sousedku.

Karamelka86
Kecalka 266 příspěvků 23.01.13 21:19

Ahojky, taky jsem z Prahy, z Proseka, taky bez kamarádek a s chutí si „vyrazit“.Zrovna jsem přestala kojit a ťaťka zvládnul i první zatěžkávací test když jsem potřebovala vypnout :mrgreen: takže hlídání mám. Kdyby jsi chtěla můžeme někdy zajít třeba na to vínko

bejinka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 23.01.13 21:21

@zichisek nj ty maminky se takhle skupinkují a pak tam sedíme „my“ takové odstrčené, tohle taky nemám ráda :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

"S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství," říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máslo nám moc neprospívá, tělo se bez něj obejde, ale chutná nám

„Máslo naše tělo v jídelníčku vůbec nepotřebuje,“ uznává výživová odbornice... číst dále >

Poradna: Pořídili jsme synovi psa, ale rychle o něj ztratil zájem

Náš osmiletý syn na nás s manželkou strašně naléhal, abychom mu pořídili... číst dále >

Reklama