Hledám kamarádku - maminku z Dejvic či Vokovic

6
11.6.15 23:23

Hledám kamarádku - maminku z Dejvic či Vokovic

Ahoj,

je mi 30 a mám roční holčičku. Jak to tak bohužel bývá, převážná většina kamarádek se se mnou přestala stýkat dnem mého porodu :nevim: Ráda bych se tedy seznámila s maminkou z Vokovic, která má podobně staré dítě a ráda by občas vyšla na procházku, na pískoviště, ale i někam bez kočáru. Jsem normální holka. Ač bych chtěla, tak nejsem trendy hubená maminka. Ven chodím i nenalíčená :P Nevyznávám nějaké vyhraněné názory v matkovském stylu (bio, látkovky…), ale ráda si o tom popovídám, pokud to někdo vyznává.
Snažím se navázat vztahy s maminkami na cvičení nebo na pískovišti, ale přijde mi, že se nikdo nechce kamarádit. Vždy je to takové formální. Jestli máš podobný problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
24.6.15 15:02

Ahoj :) je mi skoro 31 a mám rok a půl starého bouráka Damiánka, bydlíme na Hanspaulce, ven chodím v teplákách a bez líčení :))) domů se vracím od písku a bahna. Rádi tebe a malou poznáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
30.7.15 15:14

Ahoj, psala jsem ti před časem soukromou zprávu… Tak nevím, jestli jsi ji četla, nebo ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.15 07:49

Ahoj holky, najde se tady maminka, která by se mnou ráda šla na procházku s kočárkem? Je mi 28 a mám 2 měsíčního chlapečka. Na procházky nejčastěji chodíme do Šárky a k Libockému rybníku, postupně zkoušíme i delší trasy :)) Samotnou mě to ale pomalu přestává bavit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
28.10.15 08:14

Ahoj, přidávám se do klubu hledatelů :) je mi 25 a mám 10 měsíční holčičku, takového malého satana :D jsme ze Suchdola, tak kdyby se někdo chtěl projít třeba po Tichém údolí, tak se rády přidáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
28.10.15 08:56

Taky se pridavam :mrgreen: je mi 20 a mam 2 mesicni holcicku. Najde se nekdo na prochajdy, kafe nebo tak neco? Moc kamaradek co maj miminko nemam :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama