Hledám kamarádku - maminku z Hranic na Moravě a okolí :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendelin86
Nováček 3 příspěvky 13.08.17 10:33
Hledám kamarádku - maminku z Hranic na Moravě a okolí :-)

Ahoj holky, jsem tady nová, mám klučíka - 2,5r a hledám kamarádku na pokec u kávičky/vínka z Hranic na Moravě a okolí. :mavam:

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Echt Kelišová 9124 příspěvků 18.08.17 14:18

Dobrý den, :mavam:,

maminek z Hranic na Moravě je tu hodně. :) Koukněte do vyhledávání uživatelů podle místa a termínu porodu - můžete si vybrat některou z maminek, která je Vám sympatická nebo máte stejně staré děti, a napsat jí soukromou zprávu.

Stačí zadat www.emimino.cz/maminky

Brzké seznámení přeje
admin Monika

Fialka.25
Nováček 5 příspěvků 19.09.17 16:51
Ahojky :)

Ja teda osobně nejsem přímo z Hranic na Morave ale bydlim zhruba 20 km odtud. Určitě bych brala nějakou kamosku na kafickoo, na pokec ;). S přítelem cekame v breznu miminko a jelikož jsem na neschopence, mam spoustu volného času :) ty ses do Hranic přistěhovala? :)

vendelin86
Nováček 3 příspěvky 20.09.17 21:18

@Fialka.25 Ahoj­ky, bydlím tady už nějakou dobu, ale s narozením prcka se mi bohužel hodně zúžil okruh přátel :roll: Na neschopence to asi až taková zábava skrz vycházky není, ne? Já na ní teda šílela a odpočítávala dny do mateřské :lol:

Fialka.25
Nováček 5 příspěvků 25.09.17 15:52

@vendelin86 Na jednu stranu to cloveka zamrzi vid, kdyz se s tebou prestanou bavit a stykat lidi kvůli mimču :( a ty nejakou maminu ve svem okoli neznas?
No nekdy je to celkem nuuda :D ale zas na druhou stranu lepší, nez se dřít v práci :) vychazky mam teda jen odpoledne, ale tak uz sem si na ne zvykla, cloveku nic jineho nezbyde :D snad to rychle utece :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příliš mladá, či stará na dítě? Matky, co se nenechaly odradit okolím

Zpráva o těhotenství nemusí u všech hned vyvolat pocity radosti. V některých... číst dále >

Plodnost mužů se stále zhoršuje. Na vině může být i umělé oplodnění

Mužům mizí spermie. Za posledních pětadvacet let jejich počet klesl o šedesát... číst dále >

Reklama