Hledám kamarádku maminku z Prahy - západ

716
1.8.13 15:53

Hledám kamarádku-maminku z Prahy-západ

Ahoj. Přistěhovali jsme se do Černošic už asi před 4 lety, ale pořád tu moc lidí neznám. Hledám maminku s podobně starým dítětem na procházku s kočárkem, na kafčo a popovídání nebo klidně i na výlet. Mně je 28, mojí dcerce 7 měsíců. Můžete být i z okolí, ale nejezdím autem, tak jedině vlakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15068
1.8.13 15:58

Jestli jsi na FB, skupina matek z okolí.. https://www.facebook.com/…34075358200/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.1.15 14:08

Hledám kamarádku maminku

Ahoj holky. Hledám kamarádku. Nově jsme se přistěhovali do Prahy a chvíle, kdy je manžel v práci jsou nám dlouhé. Mám dva kluky, 20 a 8 měsíců. Chybí mi poklábosení apod. Tak touhle cestou hledám maminky z okolí Prahy západ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
16.1.15 14:10

@barca8 bydlim na Praze západ momentálně miminko teprve čekáme. Praha západ je ale široký pojem. Odnkud přesně jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.1.15 14:13

Velké Přílepy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
16.1.15 15:02

@barca8 Tak to je úplně jiná strana :-) já bydlim na druhem konci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.1.15 15:31

Aha to je škoda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.4.15 12:00

Prochazky s kocarkem

Ahoj holky, stejne jako vy jsem maminka, ktera hleda nejakou kamaradku na prochazky s kocarkem a na ruzne akcicky s miminky. Je mi 26 a mame skoro 3 mesicni holcicku. Bydlime mezi Prahou a Rudnou. Dnes jsem vytvorila na facebooku skupinu Maminky Praha zapad, kde bychom vsechny mohly najit nejake pratele a take napady na ruzne akcicky. Kdo byste mel zajem, tak se do skupinky priste, rada vas tam uvidim. :-) Kata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20228
9.3.17 19:33

Už je to dlouho, co jsi se ptala, skoro 2 roky.
Bydlíš tu ještě?
Já bydlím v Chýni, mám velké š- 4 a 7 let. Chceš se sejít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.18 10:34

Dobrý den,
zvu vás do skupiny Maminky Praha-západ. Dostanete tam rychlejší odpovědi, když něco potřebujete zjistit o vašem okolí (obchody, otevírací doby, restaurace), můžete obchodovat bez poštovného nebo se sejít na kafe. :) Stačí jen zažádat o členství.

Krásné dny přeje
admin Monika :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama