Hledám kamarádku - maminku ze Vsetína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Antares
Kecalka 138 příspěvků 22.05.13 09:16
Hledám kamarádku - maminku ze Vsetína

Ahoj holky! :D Moc ráda bych našla ve Vsetíně mladou maminku na pokec, procházky s kočárkama a sdílení radostí a starostí mateřství :) Je mi 23 let a mám 5 týdenní holčičku. Budu moc ráda, pokud se některá ozvete :) ;)

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

edri
Nováček 7 příspěvků 01.08.13 20:48

Ahojky, ráda bych se přidala :-)

Antares
Kecalka 138 příspěvků 01.08.13 21:30

@edri Jéé ahoj to jsem ráda, že se někdo ozval :mavam: Jak staré máš mimčo? :)

edri
Nováček 7 příspěvků 02.08.13 21:00

Karolínka má teď v srpnu půl roku :-) jak si užíváš mateřství?

Antares
Kecalka 138 příspěvků 02.08.13 22:39

Tak to máš už větší kočičku, té mojí jsou 3,5 měsíce. Ale jo celkem si ho užívám, malá je v rámci možností celkem hodná :D, takže se to dá. A co ty?

edri
Nováček 7 příspěvků 02.09.13 21:00

Ahojky promiň, že píšu až teď, ale nějak jsem se tady nedostala. Malá je taky hodná, i když se teď z ní stalo takové šídlo :-) všude musí být, všechno chce vidět, hravky ji samozřejmě už vůbec nebaví :-)takže máme o závavu postaráno, mateřskou si užívám, tohle se už nebude opakovat, každý den je pro mě s malou vyjímečný :-) nechtěla by si někdy jít na procházku?

Antares
Kecalka 138 příspěvků 03.09.13 11:07

To nevadí, léto a prázdniny se musí pořádně užít :) Taky už se těším až malá bude takový průzkumník, i když je mi jasné, že to dá zabrat :lol: A bude hůř :mrgreen:
Určitě bych ráda šla, odkud přesně jsi?

fazolka2014
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 22.11.13 13:17

Ahojky, můžu se taky přidat???

Já už jednu 3 letou holčičku mám a v květnu čekáme druhou :dance: :srdce:

Antares
Kecalka 138 příspěvků 24.11.13 14:30

@fazolka2014 Ahojky, jasně že můžeš :mavam:

Micchaelka
Povídálka 50 příspěvků 24.11.13 20:55

Ahojte holky, mohla bych se také přidat? Mám 12. měsíčního chlapečka a nemáme žádné parťáky na procházky apod. :) Ovšem procházky v tomto počasí…

fazolka2014
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 24.11.13 21:27

Tak vás ještě jednou zdravím, :dance:

já souhlasím, ráda zajdu na kafe, na procházku nebo na nějakou dět. akci.. Nevím jestli některá chodíte třeba do Alceda nebo tak??

Jak se chystáte na Vánoce? Těšíte se? :jazyk:
A kolik vám je let? Kolik máte dětiček zda se mohu zeptat :kytka: :D :mavam:

Antares
Kecalka 138 příspěvků 24.11.13 22:09

No jo s těmi procházkami to teď bude horší.. :( Jinak na Vánoce se těšíme hodně, budou první, takže už pomaličku začínáme s připravami :) Jinak mě je 24 a mám 7 měsíční holčičku :kytka:

fazolka2014
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 24.11.13 22:28

Nebo jak jsem psala někde jinde, celkem dobře se sedí na Špici - obsluha nic moc nebo aspon ta jedno směna stojí za kočku, ale jinak se tam nekouří a je tam dost místa na kočárky :D

Tak mi je 27 a mám 3 letou opičku a další na cetě :dance: Tak jestli má tvá holčička 7 měsíců, tak to je taky tak v dubnu - květnu ne?

Já se na Vánoce taky těším.. s dětma mají úplně jiné kouzlo :srdce: Tak příští týden začnu dělat výzdobu.. :pankac: Mám to ráda doma útulné :palec:

Antares
Kecalka 138 příspěvků 24.11.13 22:39

Na Špici to mám ráda, jídlo mi tam moc chutná :) :potlesk: ano, malá se narodila 18. dubna :) živě si vzpomínám jak byla ještě loni v bříšku, takže letos budeš mít dvojnásobně radostné vánoce, co? ;)

fazolka2014
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 24.11.13 22:45
@Antares píše:
Na Špici to mám ráda, jídlo mi tam moc chutná :) :potlesk: ano, malá se narodila 18. dubna :) živě si vzpomínám jak byla ještě loni v bříšku, takže letos budeš mít dvojnásobně radostné vánoce, co? ;)

Nooo.. Až příští rok! Termín máme začátak května.. :srdce:
Tak to je fajn.. :D No, strašně to utíká.. Malá byla nedávno taky malá plazící se a ted? Už je to slečna… :,( :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Najednou mám prsa, břicho a boky, říká o stárnutí modelka Le Bonová

Britská kráska Yasmin Le Bonová (52) patřila v osmdesátých letech k... číst dále >

Devět pravidel, které vám pomohou zhubnout jednou provždy

Vyzkoušeli jste už nespočet různých „zaručených“ metod, jak zhubnout, ale... číst dále >

Reklama