Hledám kamarádku (milenku) a nabízím byt zdarma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavuzi
Stálice 70 příspěvků 12.09.19 07:26
Hledám milenku z Prahy

Kvůli klasickému domácímu nesouladu v sexu hledám milenku z Prahy.
Ideální představa: štíhlá, milá, vzdělaná, samostatná, klidně s jedním dítětem.
Já: 40+, štíhlý nekuřák, VŠ, se zájmem o cestováni a sport. Zadaný s dostatkem času během dne.
Nechci bořit stávající rodinu a zakládat novou. A nechci nic lámat přes koleno. Třeba tu najdu někoho, kdo má podobný problém…

Příspěvek upraven 12.09.19 v 22:00

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
warita
Extra třída :D 12091 příspěvků 12.09.19 07:40
@pavuzi píše:
Kvůli klasickému domácímu nesouladu v sexu hledám milenku z Prahy, které mohu nabídnout malý byt.
Ideální představa: štíhlá, milá, vzdělaná, samostatná, klidně s jedním dítětem.
Já: 40+, štíhlý nekuřák, VŠ, se zájmem o cestováni a sport. Zadaný s dostatkem času během dne.
Nechci bořit stávající rodinu a zakládat novou. A nechci nic lámat přes koleno. Třeba tu najdu někoho, kdo chce spojit příjemné s užitečným…

a co takto upozadit sex a venovat se te stavajici rodine?

Jinak k tematu, to si muzes rovnou otevrit bordel v tom tvem malem bytecku, protoze to nic jineho neni nez prostituce.

pikola
Generální žvanilka 21954 příspěvků 12.09.19 07:48

Doufám, že ten byt je v SJM :mrgreen:

mrav
Vesmírná mluvilka 32110 příspěvků 12.09.19 07:53

Kamarádit můžeš s mojí dcerou, až se rozvedeš. Je hnědooký blondýnka, pomůžeš mi s ní a přejdou tě roupy. :lol:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26717 příspěvků 12.09.19 07:56

@pavuzi
Hezké, srozumitelné… ale zde není inzertní server :nevim:
Takže se mi kdyžtak ozvi na bdsmlife.cz a můžeme se domluvit :mrgreen:

free333
Generální žvanilka 20382 příspěvků 12.09.19 07:59
@FreeLady12 píše:
@pavuzi
Hezké, srozumitelné… ale zde není inzertní server :nevim:
Takže se mi kdyžtak ozvi na bdsmlife.cz a můžeme se domluvit :mrgreen:

Ale on je v rubrice „on hledá ji, ona hledá jeho“…admini zde myslí na všechno… :srdce:

DoktorkaZorkaHorká
Povídálka 30 příspěvků 12.09.19 08:01

Přijde mi to jako fér nabídka. Každý má možnost volby ;).

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26717 příspěvků 12.09.19 08:02
@free333 píše:
Ale on je v rubrice „on hledá ji, ona hledá jeho“…admini zde myslí na všechno… :srdce:

Jo tak to pardon :andel:

pavuzi
Stálice 70 příspěvků 12.09.19 09:33

@warita upozaduji 20 let a už mě to nebavi. Žádná prostituce to není, nechci nikoho, kdo střídá partnery nebo se tím dokonce živí.
Jak tu čtu ty diskuse, tak spousta z vás maminek je s partnerem jen proto, že by to jinak finančně nezvládly. Jsou to snad prostitutky?
Já nabízím dlouhodobé přátelství a není pro mě problém takto pomoci.
Jinak byt není v SJM a toto se mé rodiny nijak finančně nedotkne.

warita
Extra třída :D 12091 příspěvků 12.09.19 13:04
@pavuzi píše:
@warita upozaduji 20 let a už mě to nebavi. Žádná prostituce to není, nechci nikoho, kdo střídá partnery nebo se tím dokonce živí.
Jak tu čtu ty diskuse, tak spousta z vás maminek je s partnerem jen proto, že by to jinak finančně nezvládly. Jsou to snad prostitutky?
Já nabízím dlouhodobé přátelství a není pro mě problém takto pomoci.
Jinak byt není v SJM a toto se mé rodiny nijak finančně nedotkne.

pokud vymenuje sex za nejakou financni vyhodu (a moznost zdarma bydleni rozhodne je financni vyhoda), tak je to sex za penize, cili prostituce. Porovnani s manzelem pokulhava, protoze to jaksi je manzel a tudiz ne uplne cizi clovek

A to by musela byt nejaka zoufalka, ktera by se na tohle dala. Nedovedu si predstavit peknou, vzdelanou nezavislou zenu, ktera se tedy dokaze postarat sama o sebe, ze se snizi nejen k prostituci, ale i vyda napospas tve dobrovuli, jak dlouho a za jakych podminek smi vyuzivat tve nabidky.

A koukam, ze na to zoufalstvi asi plne sazis, protoze kdyby ta zena opravdu chtela s tebou byt, nemusis ji uplacet bytem. Cili ty si cilene hledas nejakou, ktera na tobe pak bude vice mene zavisla… no, neni to zrovna dobra vizitka.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 13:18

Šáruší
Kelišová 5030 příspěvků 12.09.19 13:10

@warita on spíš myslela, že má byt, kde spolu můžou souložit, ne že jí nabízí bydlení.

warita
Extra třída :D 12091 příspěvků 12.09.19 13:16
@Šáruší píše:
@warita on spíš myslela, že má byt, kde spolu můžou souložit, ne že jí nabízí bydlení.

no to jsem ja teda pochopila jinak.

debra.morgan
Echt Kelišová 9978 příspěvků 12.09.19 13:19
@warita píše:

taky jsem pochopila, že ji nabizi byt k bydlení a občas ji tam přijde vojet…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8375 příspěvků 12.09.19 13:20
@Šáruší píše:

Ale jo jo, mezi těma nabídkama tady za čokoládu, je to náhodou pan grant 8)

Šáruší
Kelišová 5030 příspěvků 12.09.19 13:20
@debra.morgan píše:
taky jsem pochopila, že ji nabizi byt k bydlení a občas ji tam přijde vojet…
@warita píše:

tak to je snad ještě větší síla 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama