Reklama

Hledám kamarádku - milenku z Prahy a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavuzi
Stálice 62 příspěvků 17.12.17 08:17
Hledám kamarádku - milenku z Prahy a okolí

Když už tu povolili seznamku, tak to zkusím. Často se tu opakují diskuse o nesouladu v sexu. Většinou je nezájem ze strany ženy, ale občas i obráceně. I já podobnou založil, ale nic to nezměnilo a k ničemu jsem se nedobral. Tedy dobral! Že si hledám milenku.
Moje žena je asexuální. Přiznala to, ani odborníci nám nepomohli a už to vůbec nechce řešit.
Protože nechci ničit jinak dobře fungujíci rodinu, tak hledám kamarádku, která to má doma podobně nebo prostě jen cíti, že jí život utíká mezi prsty. Nechce však, stejně jako já, pálit mosty.
Něco o mě: přes 40, VŠ se svobodným zaměstnáním s časem přes den, nekuřák, štíhlý se zájmem o sport, cestováni a turistiku.
Hledám milou štíhlou (do 65 kg) ženu mezi 30-49 lety, inteligentní se všeobecným přehledem a smyslem pro humor nebo případně svobodnou maminku, které chybí nežnosti a podpora, ale nehledá náhradního tatínka.
Prosím o SZ a všem přeji hezké vánoce a co nejméně starostí! :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11041 příspěvků 17.12.17 09:59

A tvoje žena o tom ví? Myslím, že si starosti ještě přiděláš a fungující rodina půjde do kopru. Málokterá ženská jde do vztahu bez citu. Dříve nebo později se zamiluje a je to. Nebo najde jiného, kdo s ní bude chtít být, ne jen vyklepat pytlík.

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 17.12.17 10:29

@pavuzi a manželka je s tím v pohodě, že si najdeš milenku?

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 17.12.17 11:26

Dámy, tohle je seznamka - proč tu plevelíte dotazy na zakladatele, zda je manželka, kterou sex nezajímá, srozumněna s tím, že muž, kterého sex zajímá hledá uspokojení této potřeby? :nevim: Běžte si to řešit jinam.

zakladateli - přeji ať vyřešíte situaci tak, aby byla pro všechny snesitelná.

Mountain
Nováček 7 příspěvků 17.12.17 11:35

Nezlob se na mně, ale tohle je sobecké. Bud' rád, že máš ženu. A pokud ti dovolila najít
si milenku tak, podle mně to není tím, že souhlasí, ale má tě pořád ráda a nechce tě ztratit!
A o to je to všechno horší! Nemůžou mít všichni všechno.
A hledat na emiminu?

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 17.12.17 11:49

@harpyje tohle je v první řadě diskuzní fórum. Seznamkové servery jsou jinde.

pavuzi
Stálice 62 příspěvků 17.12.17 13:31

@Russet neví, zrejmě by jí to možná ani nevadilo, ale proč někomu pridelávat starosti. Mam čisté svědomí, udelal jsem co bylo v mych silách. Ona už nechce nic řešit! Prohlásila, ze to tak má celý život.
Hledám někoho, kdo taky nechce rozbít svoji rodinu. Nepůjdu do žadného rizika. Nepotřebuji se scházet denně a psát si zamilované sms.

pavuzi
Stálice 62 příspěvků 17.12.17 13:35
@Mountain píše:
Nezlob se na mně, ale tohle je sobecké. Bud' rád, že máš ženu. A pokud ti dovolila najít
si milenku tak, podle mně to není tím, že souhlasí, ale má tě pořád ráda a nechce tě ztratit!
A o to je to všechno horší! Nemůžou mít všichni všechno.
A hledat na emiminu?
ano, nemuzeme mit vše. Nehroutím se, mám jinak skvělý život. Ale schází mi to intimno. Třeba je tu nějaká dáma, která je na tom podobně!

Russet
Extra třída :D 11041 příspěvků 17.12.17 13:48
@pavuzi píše:
@Russet neví, zrejmě by jí to možná ani nevadilo, ale proč někomu pridelávat starosti. Mam čisté svědomí, udelal jsem co bylo v mych silách. Ona už nechce nic řešit! Prohlásila, ze to tak má celý život.
Hledám někoho, kdo taky nechce rozbít svoji rodinu. Jestli si myslíš, že by jí to nevadilo, tak to ženy moc neznáš. Ona ti na férovku tenkrát měla říct, jak to se sexem má a ty starosti byste si ušetřili. Osobně neznám ženu, co by si začala s ženatým, který by tvrdil, že jim to neklape v posteli, ale jinak pohoda a rozvádět se nechce :think:

pavuzi
Stálice 62 příspěvků 18.12.17 21:59
@kacz píše:
@harpyje tohle je v první řadě diskuzní fórum. Seznamkové servery jsou jinde.

Neví o tom a není důvod jí tím trápit.

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 19.12.17 08:41
@pavuzi píše:
Neví o tom a není důvod jí tím trápit.

Neboj, on jí to dřív nebo později nějaký dobrák řekne ;-)
Nejdřív píšeš, že by jí to zřejmě nevadilo a pak že není důvod ji tím trápit - z toho jsem zmatená, přece když by jí to nevadilo, tak ji to nebude ani trápit.
Každopádně good luck, za pár měsíců si tady počteme o dalším rozpadlém manželství :-)

Russet
Extra třída :D 11041 příspěvků 19.12.17 11:45
@kacz píše:
Neboj, on jí to dřív nebo později nějaký dobrák řekne ;-)
Nejdřív píšeš, že by jí to zřejmě nevadilo a pak že není důvod ji tím trápit - z toho jsem zmatená, přece když by jí to nevadilo, tak ji to nebude ani trápit.
Každopádně good luck, za pár měsíců si tady počteme o dalším rozpadlém manželství :-)

On asi nebude problém jen v sexu…

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 21.12.17 01:43
@harpyje píše:
Dámy, tohle je seznamka - proč tu plevelíte dotazy na zakladatele, zda je manželka, kterou sex nezajímá, srozumněna s tím, že muž, kterého sex zajímá hledá uspokojení této potřeby? :nevim: Běžte si to řešit jinam.zakladateli - přeji ať vyřešíte situaci tak, aby byla pro všechny snesitelná.

No preci protoze je to zajima :mrgreen: :mrgreen:
A me to zajima take :cert: :mrgreen:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 21.12.17 01:46
@pavuzi píše:
Hledám někoho, kdo taky nechce rozbít svoji rodinu. Nepůjdu do žadného rizika. Nepotřebuji se scházet denně a psát si zamilované sms.

Tak kdyby o tom vedela a bylo to na ferovku, tak bych to i pochopila, ale takhle za za zády mi to tedy prijde fakt sprosté

pavuzi
Stálice 62 příspěvků 21.12.17 04:27
@berďana píše:
Tak kdyby o tom vedela a bylo to na ferovku, tak bych to i pochopila, ale takhle za za zády mi to tedy prijde fakt sprosté

A proč jí trápit? Co oči nevidi, srdce nebolí… ona za to nemuze. Nekdo to tak prostě má.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >