Hledám kamarádku Mníšek pod Brdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bibi6
Závislačka 2917 příspěvků 13.10.14 11:22
Hledám kamarádku Mníšek pod Brdy

Hledám kamarádku těhulku nebo čerstvou maminku z Mníšku pod Brdy k procházkám, potom „drandění“ s kočárkama a k vyměňování si zkušenností a radostí z našich drobečků.
Chodím do poradny k paní doktorce Staňkové, můžeme se třeba vidět tam, nebo i zajít na procházku po našem krásném městě či na něco dobrého ;)
Budu se těšit na odpovědi :kytka:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 21.01.15 12:23

Ahojky, za dva měsíce se budeme stěhovat na Řitku a také tu nikoho neznám. Kamarádku bych uvítala :-)

Klára

Bibi6
Závislačka 2917 příspěvků 21.01.15 18:32
@Mildysek píše:
Ahojky, za dva měsíce se budeme stěhovat na Řitku a také tu nikoho neznám. Kamarádku bych uvítala :-)Klára

Ahoj Klárko :mavam: budu moc ráda, když se seznámíme, moc ráda bych vyrazila s kočárkem s někým, ne pořád sama :lol: tak dej vědět hned jak budete zabydlení :palec:
Jak staré máš děťátko?

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 27.01.15 13:49

Ahojky, promiň - vůbec jsem si nevšimla, že mám upozornění :-(. Teď jsem tu ještě do neděle, pak se musím vrátit do Mladé Boleslavi a od 1.4. začne můj syn chodit do Mníšku do školy a já si s malou budu užívat mateřskou tady :-D. Klidně se můžeme domluvit na malou prochajdu ještě tento týden nebo pak až v tom dubnu… Teď tam zrovna máme namířeno (až se malá vzbudí).- jedeme doplnit zásoby do lednice.
Jinak malému je skoro 8 a malá se narodila teď na konci prosince (29.12.2014). A ty máš jak staré děti / dítě?

Bibi6
Závislačka 2917 příspěvků 28.01.15 14:48

@Mildysek Ahojík :mavam:
Jéé tak to tento týden už bohužel nestíhám :? včera jsem byla celý den pryč a od zítra tu mám mamku ;) nebydlíme od sebe úplně blízko, takže přijede na 4 dny.

Ale v tom dubnu určitě musíme :lol: to už bude snad i hezké jarní počasí tak se budu moc těšit…

Já mám holčičku narozenou 2.1. :srdce:

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 28.01.15 18:14

Ahojky :-), to je jasný :-). Ještě tu teď budu od 9.2. do čtvrtka, to je přespříští týden, tak bychom mohly na nějakou krátkou prochajdu a pak až ten duben :-). kde v Mníšku bydlíte (ne, že bych to tam moc znala - vím, kde je Penny, Albert, škola… jo a ta pizzerie kousek od Penny - tam docela často jezdíme :-D)
A kde jsi rodila?

Bibi6
Závislačka 2917 příspěvků 29.01.15 19:56

@Mildysek tak ten týden od toho 9. bychom určitě mohly :palec:
Bydlíme v ulici Ke Škole, je to blízko školy :lol: takže bychom se mohly sejít třeba i u školy nebo u Alberta, to podle počasí, domluvíme se ;)
Rodila jsem v Příbrami a byla jsem moc spokojená :palec: :dance:

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 29.01.15 22:09

Ahojky, tak super, tak se pak domluvíme ;). Ja rodila v Podolí a taky super přístup ;). Musíme jit spát, ráno brzy vstáváme a jedeme na hory ;), užij si vjend s mamčou ;)

Adriassa
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 08.02.15 19:48

Ahoj holky, v lete se budeme stehovat do Mnisku. Za par tydnu se nam narodi miminko. Zatim to tam moc nezname, ale rada bych nejake tipy na detska hriste, doktorku, nejake aktivity s detickama atd…moc diky, Uz se tam tesime. A treba se tam i budeme potkavat :mavam:

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 09.02.15 16:59

Ahojky :-), já ti moc neporadím, budem se kousek od Mníšku stěhovat teprve na konci března. A k dětské dr budeme chodit do Prahy. A copak čekáte?. Jinak od září chci s maloi chodit do Mníšku na plavání :-)

Adriassa
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 09.02.15 17:28

Cekame pravdepodobne chlapecka. Na plavani jsem tam taky koukala. Do Esmarinu, vid?

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 10.02.15 09:04

Jj, vypadá to dobře, i cenově :-), nám se teď v lednu narodila holčička. A odkud se budete stěhovat?

Adriassa
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 10.02.15 09:13

Stebujeme se z Prahy. To budou nase deticky jen kousek od sebe. :) Jeste jsem nasla, ze spousta aktivit je i v centru Oaza. Tak se tam muzeme v lete nekde setkat :)

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 10.02.15 11:53

Jasně :-) - to budem rády. Nebo můžete s prckem dorazit sem, máme u baráku bazén a malý tam chci dát v létě malý bazének :-)

Mildysek
Povídálka 32 příspěvků 10.02.15 11:54

A kde budeš rodit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Plodnost mužů se stále zhoršuje. Na vině může být i umělé oplodnění

Mužům mizí spermie. Za posledních pětadvacet let jejich počet klesl o šedesát... číst dále >

Reklama