Hledám kamarádku na běhání, nebo cvičení v Českých Budějovicích

Veronikka
17.7.13 13:58

Hledám kamarádku na běhání nebo cvičení-ČB

Ahoj holky,
jsem dva měsíce po porodu a chci se sebou zase začít něco dělat :-) je tu někdo kdo by se ke mě přidal? Chtěla bych začít běhat i když vím že ze začátku to nebude žádná sláva :mrgreen:.nebo bych chodila klidně někam cvičit…ideálně někdo z Budějovic 7. Bydlím kousek od nemocnice na začátku Rožnova. :jazyk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

615
17.7.13 14:18

Ahoj, chodím do fitness14 u zimního stadionu. Koukni na www.fitness14.cz. Třeba si tam vybereš cvičení, které tě bude bavit. Jdu zrovna dnes na jumping. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
17.7.13 14:21

@Veronikka Můžeš jít se mnou, jestli máš čas a hlídání. Začíná to v 17:10. A pro mě to je dnes také premiéra. Chodím do tohoto fitness na heat a dnes chci zkusit něco nového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Veronikka
17.7.13 16:03

Ahojky, to je škoda, dneska má zrovna přítel odpolední takže hlídání nemám :-/. Ale kouknu na to a moc ráda bych chodila, vůbec jsem nevěděla že u zimáku něco je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
615
17.7.13 20:48

A jak jsi na tom o víkendu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Veronikka
17.7.13 20:54

O víkendu taky můžu jenom dopoledne :?

• Nahlásit
  • Citovat
615
17.7.13 20:55

A já jdu zrovna v sobotu dopoledne na heat. Nechceš se přidat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
17.7.13 21:00

Ahooooj, taky jedna mladá mamča z ČB :)
Já bych nejraději chodila někam na pás :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
17.7.13 21:06

@Zirafka11 Tak pojď! Heat je zábavná chůze na pásu s výškovým převýšením na hudbu. Je to fajn, zátěž si nastavíš dle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
17.7.13 21:13

Jooo? Tybláho to vůbec neznám :) to jsem nikdy neslyšela :)
Kam chodíš.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
17.7.13 21:16

@Zirafka11 Do fitka vedle zimního stadionu. Jmenuje se to fitness14. Kdyby se vám chtělo, můžeme se klidně sejít před fitkem a jít do toho spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
17.7.13 21:21

Jojo znám. :) a jak to vyjde cenově..? a v čem cvičíš?? :D
Já byla jednou s kámoškou na jumpingu, bylo to super, ale ona se vybodla :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
17.7.13 21:25

Já mám měsíční permanentku, která stojí 999,–-. Můžu chodit na heat a všechno, co se cvičí v sálech - tj. jumping, piloxing, fitbox,… (toho je, že bych tu psala román). Jinak za tu úvodní lekci na zkoušku, pokud se hned neregistruješ, se platí 130,–-. Pak můžeš mít ještě kreditní kartu, kdy platíš za každou lekci (sice to stojí méně než 130,–-, ale při pravidelnosti se to nevyplatí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Veronikka
17.7.13 21:41

@HATI tak ja bych mozna v tu sobotu sla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
615
17.7.13 21:47

Tak se můžeme domluvit tak, že se sejdeme po deváté před E-on (jak je v té nové budově). Heat začíná v půl desáté. Akorát se koukni na ty jejich www stránky a zavolej tam s tím, že bys chtěla zkusit heat v sobotu dopoledne, jestli by ti rezervovali místo. Je tam samozřejmě omezený počet strojů. Také jsem to tak poprvé udělala. Oni ti to místo rádi zarezervují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama