Reklama

Hledám kamarádku na cvičení ve fitku - Jesenice u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 09:44
Hledám kamarádku na cvičení ve fitku.

Ahoj holky, je mi 25 a jsem na mateřské. Ráda bych něco udělala se svojí postavou. Chtěla bych začít chodit do fitka, proto hledám kamarádku, která je na tom stejně. Bydlím v Jesenici u Prahy.

Reklama

Reakce:

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 19.02.18 09:57

Pokud chceš opravdu maknout, tak chodit s kamarádkou je spíš kontraproduktivní. Hodně času jsme prokecaly. Teď chodím sama, ze začátku jsem si zaplatila osobní trenérku, občas se domluvíme na cvičení i teď, abych to střídala a přijde mi to mnohem efektivnější. Jak jdou dvě holky, tak sedí vedle sebe na kole nebo pásu a melou :)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 19.02.18 10:39

Souhlasím se @silvie1978, případně se dostaneš do pasti „Ty dnes nemůžeš jít cvičit? Tak to já taky nepůjdu.“ True story ;)

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 10:39

Asi na tom něco bude. :mrgreen: Taky bych si na začátek chtěla zaplatit trenérku. Ale chtěla bych najít někoho s kým bychom se vzájemně podporovali. :)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 19.02.18 10:51

@Market125 Tak možná zkus hledat „virtuální“ kamarády, nějakou tematickou cvičící skupinku, klidně tady na emimi nebo třeba na FB. Nebo narazíš na někoho přímo ve fitku. ;)

Nikody
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:26

@Market125 a kam chodíš cvičit?

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 13:41

@Nikody zatím nikam, chci teprve začít. Nejlépe v okolí Jesenice, Opatov, Chodov, Háje.

Nikody
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 23:02

@Market125 Chodívala jsem leta do BBC, ale ted nevím kam a chci někam blíž

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 23:20

@Nikody a odkud jsi?

Nikody
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 09:35

@Market125 Braník

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >