Hledám kamarádku na cvičení ve fitku - Jesenice u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 09:44
Hledám kamarádku na cvičení ve fitku.

Ahoj holky, je mi 25 a jsem na mateřské. Ráda bych něco udělala se svojí postavou. Chtěla bych začít chodit do fitka, proto hledám kamarádku, která je na tom stejně. Bydlím v Jesenici u Prahy.

Reklama

Reakce:

silvie1978
Kecalka 304 příspěvků 19.02.18 09:57

Pokud chceš opravdu maknout, tak chodit s kamarádkou je spíš kontraproduktivní. Hodně času jsme prokecaly. Teď chodím sama, ze začátku jsem si zaplatila osobní trenérku, občas se domluvíme na cvičení i teď, abych to střídala a přijde mi to mnohem efektivnější. Jak jdou dvě holky, tak sedí vedle sebe na kole nebo pásu a melou :)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 19.02.18 10:39

Souhlasím se @silvie1978, případně se dostaneš do pasti „Ty dnes nemůžeš jít cvičit? Tak to já taky nepůjdu.“ True story ;)

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 10:39

Asi na tom něco bude. :mrgreen: Taky bych si na začátek chtěla zaplatit trenérku. Ale chtěla bych najít někoho s kým bychom se vzájemně podporovali. :)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 19.02.18 10:51

@Market125 Tak možná zkus hledat „virtuální“ kamarády, nějakou tematickou cvičící skupinku, klidně tady na emimi nebo třeba na FB. Nebo narazíš na někoho přímo ve fitku. ;)

Nikody
Kecalka 177 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:26

@Market125 a kam chodíš cvičit?

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 13:41

@Nikody zatím nikam, chci teprve začít. Nejlépe v okolí Jesenice, Opatov, Chodov, Háje.

Nikody
Kecalka 177 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 23:02

@Market125 Chodívala jsem leta do BBC, ale ted nevím kam a chci někam blíž

Market125
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 23:20

@Nikody a odkud jsi?

Nikody
Kecalka 177 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 09:35

@Market125 Braník

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama