Reklama

Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 11.03.18 22:46
Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Hledám kamarádku na kočárkování z Prostějova. Mám 3 měsiční dceru a samu mě už to nebaví. Je mi 34let a jmenuji se Katka.

Reklama

Reakce:

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 13:21

Ahoj.
Já jsem na tom stejně. Kamarádka se mi odstěhovala do OL a vídáme se málo a samu mě to už taky nebaví. Bydlím kousek od přehrady ale v Prostějově jsem v podstatě denně. Mám tu totiž rodiče. Byla bych ráda kdybych měla někoho s kým si popovídám a zajdu na procházku. Já už mám holčičku teda větší (v prosinci měla 1 rok), ale snad to nevadí. Mě je 33 let. Pokud teda budeš chtít tak písni. Veronika

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 12.03.18 14:07

@verus7 Ahoj,klidne muzeme jit na prochazku, nevadi ze mas rocni dite.Ja bydlim primo v Pv (Dolni).

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 16:48

Ok. Tak napiš kdy by se ti to hodilo a my přijedeme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama