Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 3 inzeráty 11.03.18 22:46
Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Hledám kamarádku na kočárkování z Prostějova. Mám 3 měsiční dceru a samu mě už to nebaví. Je mi 34let a jmenuji se Katka.

Reklama

Reakce:

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 13:21

Ahoj.
Já jsem na tom stejně. Kamarádka se mi odstěhovala do OL a vídáme se málo a samu mě to už taky nebaví. Bydlím kousek od přehrady ale v Prostějově jsem v podstatě denně. Mám tu totiž rodiče. Byla bych ráda kdybych měla někoho s kým si popovídám a zajdu na procházku. Já už mám holčičku teda větší (v prosinci měla 1 rok), ale snad to nevadí. Mě je 33 let. Pokud teda budeš chtít tak písni. Veronika

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 3 inzeráty 12.03.18 14:07

@verus7 Ahoj,klidne muzeme jit na prochazku, nevadi ze mas rocni dite.Ja bydlim primo v Pv (Dolni).

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 16:48

Ok. Tak napiš kdy by se ti to hodilo a my přijedeme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Návrat do reality: Matka Meghan je zpět doma, vystavuje dredy a nosí tepláky

Je to týden, co se matka Meghan Markle Doria Ragland jako jediná z rodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama