Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 22:46
Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Hledám kamarádku na kočárkování z Prostějova. Mám 3 měsiční dceru a samu mě už to nebaví. Je mi 34let a jmenuji se Katka.

Reklama

Reakce:

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 13:21

Ahoj.
Já jsem na tom stejně. Kamarádka se mi odstěhovala do OL a vídáme se málo a samu mě to už taky nebaví. Bydlím kousek od přehrady ale v Prostějově jsem v podstatě denně. Mám tu totiž rodiče. Byla bych ráda kdybych měla někoho s kým si popovídám a zajdu na procházku. Já už mám holčičku teda větší (v prosinci měla 1 rok), ale snad to nevadí. Mě je 33 let. Pokud teda budeš chtít tak písni. Veronika

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 14:07

@verus7 Ahoj,klidne muzeme jit na prochazku, nevadi ze mas rocni dite.Ja bydlim primo v Pv (Dolni).

verus7
Stálice 77 příspěvků 12.03.18 16:48

Ok. Tak napiš kdy by se ti to hodilo a my přijedeme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama