Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 22:46
Hledám kámarádku na kočárkování Prostějov

Hledám kamarádku na kočárkování z Prostějova. Mám 3 měsiční dceru a samu mě už to nebaví. Je mi 34let a jmenuji se Katka.

Reakce:

verus7
Stálice 79 příspěvků 12.03.18 13:21

Ahoj.
Já jsem na tom stejně. Kamarádka se mi odstěhovala do OL a vídáme se málo a samu mě to už taky nebaví. Bydlím kousek od přehrady ale v Prostějově jsem v podstatě denně. Mám tu totiž rodiče. Byla bych ráda kdybych měla někoho s kým si popovídám a zajdu na procházku. Já už mám holčičku teda větší (v prosinci měla 1 rok), ale snad to nevadí. Mě je 33 let. Pokud teda budeš chtít tak písni. Veronika

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 14:07

@verus7 Ahoj,klidne muzeme jit na prochazku, nevadi ze mas rocni dite.Ja bydlim primo v Pv (Dolni).

verus7
Stálice 79 příspěvků 12.03.18 16:48

Ok. Tak napiš kdy by se ti to hodilo a my přijedeme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >