Hledám kamarádku na mateřské Sokolov

5.3.19 11:08

Hledám kamarádku na mateřské Sokolov

Ahoj holky,
bydlím u Sokolova, je mi 35 let. Již rok jsem na mateřské. Hledám kamarádku také na mateřské. Nejdřív jen tak ke psaní, později na společné procházky a popovídání. Zaměstnané kamarádky nemají moc času. Člověk se pak na mateřské cítí sám. S kamarádkou s dítětem by to bylo hned veselejší. Hned by si člověk tu mateřskou více užil. Krásný den všem přeji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

238
14.7.19 14:47
@Peetee22 píše:
Ahoj holky,
bydlím u Sokolova, je mi 35 let. Již rok jsem na mateřské. Hledám kamarádku také na mateřské. Nejdřív jen tak ke psaní, později na společné procházky a popovídání. Zaměstnané kamarádky nemají moc času. Člověk se pak na mateřské cítí sám. S kamarádkou s dítětem by to bylo hned veselejší. Hned by si člověk tu mateřskou více užil. Krásný den všem přeji :-)

Ahoj, je mi 30. Mam 2 letyho syna a mesicni dceru. Prestehovala jsem se pred 3 rokama z Moravy a nikoho tu temer neznam. Klidne napis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.19 23:10

Ahoj Miselka89,
Ty seš z Kraslic, viď? Abych se přiznala, je to pro mě trochu z ruky…
To musíš mít teď hodně náročný s dětičkama, na druhou stranu zase při jednom :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
16.7.19 08:09

Ted bydlim na Rotave. Odkud jsi ty? Myslela jsem'ze to bude narocnejsi :D Mala je zlata a syn krasne mluvi a je sikovny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 14:17

Tak to je dobře, že Ti to se svištěma tak pěkně jde :-) My asi zřejmě taky nezůstaneme u jednoho, buď hned navázat druhou mateřskou nebo pak už asi nikdy, vzhledem k věku a i bych chtěla, aby děti neměly moc velký věkový rozdíl, tak 2-3 roky by byly fajn. Fajn pro dětičky, pro mě pár let asi pěknej záhul. Tož budu mít dost :-)
Jinak já jsem z Březový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
25.7.19 15:36

Jsem rada, ze to nakonec tak krasne vyslo po sobe. Pujdu alespon driv do prace a deri budou partaci. :)Ty mas holcicku, nebo kluka a jak stare? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.19 13:39

Malýmu je skoro rok a půl, tak už bude na čase… No nevim, jestli si to ještě nerozmyslim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama