Hledám kamarádku na všechno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bosackamb
Kecalka 122 příspěvků 14.02.17 12:36
hledám kamarádku na všechno

Ahoj :mavam:
Už několik let se aktivně pokouším najít kamarádku. Jak v reálu, tak i na internetu. Asi jsem nějaká divná, ale pořád nikoho nemám. Jen manžela. Po základce i po střední už jsme se nikdy neviděly. Potom jsem se stěhovala. V práci mám jen kolegyně. Sice si dokážu s každým popovídat, ale je to jen takový povrchní. Každá se vyptává, ale když se na to stejný zeptám já, tak o tom nechtěj mluvit. V soukromí se s nikým nestýkám. Zvala jsem je k nám a pokaždý slíbí, že přijede a ještě tu nikdo nebyl. Našla jsem starou kamarádku z dřívějška, tak jsem za ní jela přes 60 km, zašly jsme na kafe, probraly co se událo a tím to skončilo. Nebo třeba známá chtěla jít poprvé do posilovny a nikdo s ní nechtěl jít. Já se hned nabídla, že půjdu a pak jsem zjistila, že šla sama. Tak jsem navrhla, že teda jindy bych šla a ona, že jí bolí záda. A takhle to končí pokaždý. Chci jít s někým na kolo. Radši jedou samy. Nakonec jsem si dala inzerát. Odepsalo mi 20 chlapů :D Ale to bych fakt neriskovala. Dokonce i tady na emiminu když někomu napíšu, tak buďto bez reakce nebo dvě věty… Já už nevím. Neumím jít po ulici a někoho oslovit.
Tak něco o mě: Mám dva puberťáky (ty už nezajímám), teď na starý kolena plánuju ještě mimčo. Bydlím na vesnici s 50 obyvateli. Není tu obchod, hřiště, cyklostezka, prostě nic. Jen rušná silnice, takže ani s kočárkem se tu nebude dát chodit :roll: Nejbližší větší město jsou Mariánky. Jezdím do centra do Varů. Chtěla bych s někým pokecat i o IVF. Ale kolegyně pokecaj leda tak o počasí :) No už jsem si postěžovala dost.
Budu ráda, když mi někdo napíše a setkáme se ve skutečnosti. Poraďte, děkuju :*

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:41

A odkud jsi? zkus to tady, třeba se někdo ozve… já jsem se tady seznámila s kamarádkou, vídáme se často, jsem taaaaak ráda že ji mám v životě :srdce:

bosackamb
Kecalka 122 příspěvků 14.02.17 12:43

@Doe_Jane ahoj z karlovarska. To ti moc přeju. A díky za naději :palec:

fergi157
Kecalka 282 příspěvků 14.02.17 12:47

Ahoj :) Zažívám skoro tu stejnou situaci jako ty.Po střední škole jsem se odstěhovala k manželovi na vesnici kde nikoho neznám..Jen dodám že už zde bydlím 4 rokem. Pracuji v místním obchodě a s kolegyněmi jsem na tom stejně jako ty :( A holčiny s kterýma jsem si měla jakš takš co říct tak ty podaly výpověď a odstěhovaly se. Manžel je super je to zároveň i můj nejlepší kamarád. :hug:, ale i tak mi nějaká kamarádka chybí…bydlím u Ostravy.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.02.17 12:49

Bohužel že jsem z Prahy…ale určitě se někdo fajn najde :)

Sarael
Kecalka 288 příspěvků 14.02.17 13:23

Taky bych se přidala, kdybych nebyla z druhého konce ČR. Chtěla bych začít třeba s fitkem, nějakým cvičením nebo čímkoli, kde se budu trošku hejbat. Ale samotné se mi do toho jaksi nechce. :D Nenajde se někdo z Třince a okolí?

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18804 příspěvků 14.02.17 13:52

@bosackamb
Bydlím kousek za Prahou, mezi dálnicema na KV a Plzeň.
Pokud chceš, napiš mi zprávu. :mavam:

Vendullinka
Kecalka 416 příspěvků 14.02.17 14:28

Zkus aplikaci Mevyo ;) podle oblíbených aktivit se můžeš seznámit..Nemám teda zatím zkušenost, ale v telefonu to mám a myslím že je to dost dobré

bosackamb
Kecalka 122 příspěvků 14.02.17 17:35

Zakladatelka:
No holky vidíte to? nikdo z Karlovarska. Takhle to bylo i když jsem sháněla chlapa. Všude někdo byl jen ty západní Čechy jsou mrtvý :? @fergi157 já tu bydlím teprve rok, ale z těch oficiálních 54 obyvatel jsem tu zahlídla asi 8 :( @Vendullinka tu aplikaci zkusím :palec: díky. @jitka 11 napíšu ti zprávu ju ;)

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18804 příspěvků 14.02.17 17:55
@bosackamb píše:
Zakladatelka:
No holky vidíte to? nikdo z Karlovarska. Takhle to bylo i když jsem sháněla chlapa. Všude někdo byl jen ty západní Čechy jsou mrtvý :? @fergi157 já tu bydlím teprve rok, ale z těch oficiálních 54 obyvatel jsem tu zahlídla asi 8 :( @Vendullinka tu aplikaci zkusím :palec: díky. @jitka 11 napíšu ti zprávu ju ;)

Díky za zprávu. :mavam:
Ale naše republika není tak velká, přeci.
V USA by 100 km bylo kousíček :mrgreen:.

bosackamb
Kecalka 122 příspěvků 14.02.17 18:30

Jitko já nemám problém jednou za čas někam dojet, jenže teď na neschopence těžko a bez řidičáku… Ale co se vídat třeba obden? ;) Klidně přijeď :andel:
@Vendullinka tak jsem se zaregistrovala na to MEVYO. Byl tam výlet do Maroka, Norska, Černobylu.. :D i jednou turistika, ale tam mě diskriminovali věkem do 30 let :nevim: Nejblíž tam byly Vary na kafíčko. Ale to založil jeden zajíc ze seznamky 8)
Tak hledám dál. Však se někdo najde! :dance: Šla jsem na procházku se psem (do nejbližší lékárny 7 km) a viděla jsem na poli dvě běžkařky. Hned mi hlavou šrotovalo: Jak se oslovují lidi běžící kolem? :mrgreen:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18804 příspěvků 14.02.17 18:59
@bosackamb píše:
Jitko já nemám problém jednou za čas někam dojet, jenže teď na neschopence těžko a bez řidičáku… Ale co se vídat třeba obden? ;) Klidně přijeď :andel:
@Vendullinka tak jsem se zaregistrovala na to MEVYO. Byl tam výlet do Maroka, Norska, Černobylu.. :D i jednou turistika, ale tam mě diskriminovali věkem do 30 let :nevim: Nejblíž tam byly Vary na kafíčko. Ale to založil jeden zajíc ze seznamky 8)
Tak hledám dál. Však se někdo najde! :dance: Šla jsem na procházku se psem (do nejbližší lékárny 7 km) a viděla jsem na poli dvě běžkařky. Hned mi hlavou šrotovalo: Jak se oslovují lidi běžící kolem? :mrgreen:

Asi ahoj, můžu se k vám přidat? :mrgreen:
U nás taky není lékárna, ta je asi 5 km od nás. Tam se dostávám busem, vlakem, na kole nebo pěšky.

bosackamb
Kecalka 122 příspěvků 14.02.17 19:01

Heleď a došla jsem tam a měli zavřeno! :cert:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18804 příspěvků 14.02.17 19:02

@bosackamb
Hmm, na neschopence bych to taky neriskovala.
Pracuji na 1/2 úvazku, tak někdy přijedu.
Vezmu ssebou kluky, ještě chodí do školky, :dance:.
Když jsem se mohla s kamarádkou a její dcerkou jet vlakem do Olomoucké Zoo, tak k Vám je to za humny.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18804 příspěvků 14.02.17 19:03
@bosackamb píše:
Heleď a došla jsem tam a měli zavřeno! :cert:

To je nejlepší si tam zavolat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >