Reklama

Hledám kamarádku nejlépe z Brna

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 29.12.10 10:15
Hledám kamarádku nejlépe z Brna

Hledám nějakou kamarádku která by jezdila se mnou lyžovat a na podobné výlety šla si se mnou zaplavat a podobné sportovní aktivity ? Chodím na směny a mám volno většinou přes týden samota je někdy dobrá jindy ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »

Reklama

Reakce:

baziluci
Nováček 2 příspěvky 16.01.11 17:41

Ahojky,taky hledám kamarádku, můžeme něco podniknout, budu ráda..chystám se teď začít plavat a lyže zbožňuju..jsem z Brna

petka11
Nováček 1 příspěvek 11.02.11 19:36

ahoj jsem taky z Brna rada bych nasla kamaradku uprimnou veselou na podnikani ruznych aktivit

lucaseb
Nováček 5 příspěvků 01.03.11 08:40

Ahoj,
nevím, jestli už jsi někoho našla, ale taky hledám kamarádku na podnikání různých aktivit a procházek…Mám tříměsíční dcerku :-)

Katrin1
Povídálka 14 příspěvků 02.01.12 13:13
Hledám kamarádky na RD z Brna

Ahojky maminky, hledám kamarádku na vycházky s kočárkem atd.:D Bydlím v Žebětíně, mám 10ti měsíčního chlapečka a je mi 26.

Kamka33
Závislačka 2616 příspěvků 30.01.12 22:42

Ahoj holky, už lyžujete? Můžu se přidat? :-)

Stepanka83
Nováček 5 příspěvků 05.02.12 17:00

Zdravím, také hledám kamarádku na výlety s kočárkem, do kavárny nebo později na hřiště. Jsem také z Brna (Soběšic). Bude mi 29 a mám 8 a půl měsíčního chlapečka. :)

kikim
Stálice 66 příspěvků 17.02.12 13:18
Kamarádka Brno

Ahoj hledám kamarádku na procházky,kavár­ny,pískoviště atd. Mám 3 letého syna a ted cekam druhého syna. :) :) :) :) :)

Kamka33
Závislačka 2616 příspěvků 20.02.12 02:25
Stepanka83 píše:
Zdravím, také hledám kamarádku na výlety s kočárkem, do kavárny nebo později na hřiště. Jsem také z Brna (Soběšic). Bude mi 29 a mám 8 a půl měsíčního chlapečka. :)

Ahoj, tak můžeš jít do kavárny s maminky v diskuzi Brno, chystá se sraz.. https://www.emimino.cz/…nkovani/433/

Nikola2121 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.12 20:09
nsvandova

Ahojky,taky hledám kamarádku z Brna(Židlocho­vice).Přistěho­vala sem se sem a mám 3,5letou dceru.Ráda bych si chtěla povídat a podnikat neco s dětma i bez nich. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Denda123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.12 21:46

ahoj taky hledám kamarádku. Bydlím v Komárově s přítelem, ale bohužel tu moc lidí neznám, a proto bych poznala nějakou fajn kamarádku na podnikaní různých aktivit :)

kpokorna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 12:00

Ahoj já bydlím v Brně a často se s maminama scházíme. Přistěhovala ses do Židlochovic s rodinou? Tam je moc krásně, sem tam občas zabloudím. Ale koukám, že máš už velkou slečnu :). Karla Pokorná

janasis
Nováček 10 příspěvků 20.03.12 22:15

Ahojky, je mi 25 mám také 3 letého syny, druhý si moc přejem
tak snad se brzy zadaří. Bydlíme v centru Brna,pokud budeš chtít tak mužeme třeba na ten písek nebo na procházku. :)

katkvy
Nováček 1 příspěvek 12.08.12 15:31

Jsem maminka sedmileté dcery a ročního chlapečka. Nejsme přímo z Brna, ale do Brna, rádi jezdíme na různé akce, plavání ap. a napadlo nás, že by bylo fajn mít tam nějaké kamarády, kteří by na oplátku mohli občas zajet k nám a vyrazit s námi někam tady.Tak pokud tě to bude lákat, tak budeme moc rádi, když se ozveš.

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 12.08.12 15:59

Porád se hledají kamaradky? ja sem z Medlánek a mam mesíční holku, a je mne 22let :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >