Hledám kamarádku Nymburk, Poděbrady a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jujingova  27.05.15 19:42
Hledám kamarádku Nymburk, Poděbrady a okolí

Ahoj holky. Je tu nějaká slečna či paníz Nymburka na pokec?
:)

Reklama

Reklama

Reakce:

Katka372
Povídálka 49 příspěvků 15.01.17 20:12

Zdravím, ráda bych obnovila dotaz. Hledám kamarádku, se kterou bych občas mohla zajít na procházku s dětma nebo se navštěvovat. Mám 19ti měsíčního syna a dost se mi doma nudí, chodíme ven, ale i já bych si potřebovala pokecat a tak..

Sisinkabublinka
Nováček 1 příspěvek 13.07.17 18:33

Ahoj, sice nemám mimco, ale hledám někoho na pokec, bydlím v Poděbradech tři měsíce a nikoho tu neznám. Jestli se chceš seznámit, jsem pro. :mavam:

Meily
Nováček 1 příspěvek 07.09.17 11:35
Hledám kamarádku Nymburk a okolí

Ahoj děvčata :) Hledám též kamarádku v okolí Nymburka, před pár měsíci jsem se nastěhovala do vesnice Písty a nikoho v okolí neznám.
Koukám, že je to starší téma, ale @Sisinkabublinka se též můžem seznámit :)

Ne85
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 07.09.17 12:11

Taky bych brala někoho z Poděbrad a okolí na procházky, návštěvy, dětské akce, sport, kavárny a restaurace :) prostě vše co se dá podniknout s dětmi :) idealne někoho s kým bych měla něco maličko společného - cestování, výlety, pohyb, dobre jídlo, zdravá strava, podnikání, čtení všemožných knížek o výchově dětí, prostě cokoliv zajímavého :)))

Katka372
Povídálka 49 příspěvků 22.09.17 12:30

Zdravim, my taky porad nekoho hledame. Se synem jsme casto sami. Rikala jsem si, ze by i bylo fajn se nekdy schazet cele rodiny. Manzel tu vlastne taky nikoho nema a trosku ostatnim lidem zavidim spolecne grilovacky, vylety a pod..na to mame vicemene jen rodinu..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Získejte každý den dárek, stačí otevřít Adventní kalendář OnaDnes.cz

Již tradičně jsme si pro věrné čtenářky a čtenáře OnaDnes.cz připravili... číst dále >

Reklama