Hledám kamarádku okres Karlovy Vary.

29.5.17 08:24

Hledám kamarádku okres karlovy Vary.

Dobré ráno přeji Všem maminkám i ostatním. Hledám kamarádku se kterou budu travit aleapoň nějaky čas. Na mysli mám společne kafe, občas prohodit pár slov.. Já bych řekla že jsem hodná, respektující mladá slečna. :andel: Těším se na vaše zpravy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

238
24.6.18 23:14
@Michaela997 píše:
Dobré ráno přeji Všem maminkám i ostatním. Hledám kamarádku se kterou budu travit aleapoň nějaky čas. Na mysli mám společne kafe, občas prohodit pár slov.. Já bych řekla že jsem hodná, respektující mladá slečna. :andel: Těším se na vaše zpravy ;)

Ahoj Miso,odkud jsi? Nějaká kámoška by mi bodla. Mám 14 měsíčního syna.Prestehovala jsem se. Zatím tu nikoho neznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
25.6.18 00:00

Ahoj maminky, také jsem rok prestehovana do Varu a nikoho tu neznám. Nehodila by se vám kamoska do party?? :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.7.18 17:28

Kamarádka?

Ahoj holky, taky bych byla moc ráda za spriznenou duši :) Je mi 29, jsem z Varů, máme 10 měsíčního syna a nemam partaka na prochazky, pokec, kafco, aktivity s dětmi apod. Mám klidnou povahu, zkratka nejsem žádný číslo :D Jestli jste na tom některá podobně, budu ráda když se ozvete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.18 08:25

@Lily-en ahojky, mám 5 mesicni dcerku a hledsm partacku na kocarkovani, povidani a prostě kámošku. Nepřiberete nas do party? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.18 08:26

@Jane89 @Jane89 @Lily-en ahojky, mám 5 mesicni dcerku a hledsm partacku na kocarkovani, povidani a prostě kámošku. Nepřiberete nas do party? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
23.1.19 13:15

@Jane89 ahoj, seznámíme se? Jsem z Karlových Varů a je mi 28.nikola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
23.1.19 13:16

@Hanka1988 ahoj, seznámíme se? Jsem Nikola, 28 let, Karlovy Vary.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama