Reklama

Hledám kamarádku Praha 8 - Kobylisy, Bohnice, Troja nebo okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skyewillowe
Stálice 61 příspěvků 01.03.17 15:54
Hledám kamarádku Praha 8 - Kobylisy, Bohnice, Troja nebo okolí

Ahoj, je mi 30, mám skoro ročního chlapečka a bydlíme v Troji u Šutky. Nemàm tady žàdnou kamarádku a při vycházkách tak trochu závidím maminkám, co chodí ve dvou :) Tak hledám kamarádku na pokec, společné „venčení“ a tak…Prosím, jestli by se mohla ozvat pouze maminka, co se umí bavit také o něčem jiném než o péči o dítě a taky ji nepostihl mateřský plurál (my už papáme zeleninu a uż máme dva zuby)… snad ještě taková existuje ;)

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 01.03.17 18:25

Ahoj, já už přes rok v Bohnicích nebydlím, ale začíná jaro a hřiště se začnou plnit dětmi a maminkami. Podle mě je to nejlepší způsob, jak se seznámit. Spousta maminek při mateřské studuje nebo pracuje nebo má už odrostlejší děti, opravdu si myslím, že ne každé to tolik leze na mozek, šanci máš vysokou.

skyewillowe
Stálice 61 příspěvků 02.03.17 17:07
@Karleon píše:
Ahoj, já už přes rok v Bohnicích nebydlím, ale začíná jaro a hřiště se začnou plnit dětmi a maminkami. Podle mě je to nejlepší způsob, jak se seznámit. Spousta maminek při mateřské studuje nebo pracuje nebo má už odrostlejší děti, opravdu si myslím, že ne každé to tolik leze na mozek, šanci máš vysokou.

Tak syn ještě nechodí, tak na hřiště ještě nechodíme. Ale už se mi ozvaly dvě maminky do soukromývh zpráv, tak to snad vyjde :)
Byla jsem tady členem skupiny holek se stejným TP a obávám se, že mateřský plurál napadl tak 80% z nich ještě před narozením dítěte :D Je to každého věc, ale já jsem na to bohužel alergická. Stejně jako na rádoby dokonalé supermatky. Tak to raději hlásím předem, takovou kamarádku bych nechtěla 8)

BarcusV
Povídálka 14 příspěvků 07.03.17 09:13

Zdravím maminky, hledáme parťáky :)
Jsem maminka dvou pokládků a tady v Kobylisych nemáme nikoho, s kým by se dali podnikat výlety, procházky…Všechny kamarádky mají buď dvě práce, jsou bezdětné nebo bydlí daleko…Tak doufám, že se tu některá spřízněná dušička objeví :lol: Těším se

Lucc96
Stálice 76 příspěvků 13.03.17 23:29

Taky hledám kámoše, je mi 20, syn 7 měsíců :) Bydlíme v bohnicích. Nějak už mi začíná vadit jezdit furt sama s kočárem a potřebuju se taky s někým bavit. Tak pokud tu je nějaká mamina mladá, tak dej vědět ;)

kathon
Kecalka 476 příspěvků 20.04.17 11:16

Ahoj holky, já jsem praha 7 holešovice. tak pojdte třeba do zoo? :*

zjm
Povídálka 15 příspěvků 13.09.18 23:20

Ahoj, zkusím oživit diskuzi. Mám 2 kluky - 4 roky a 1,5 roku a hledám kamarádku s podobně starými dětmi, se kterou by se dalo vyrazit do zoo, Botanické, ale i za hranice Prahy 8:-)

Micaella22
Kecalka 164 příspěvků 14.09.18 07:13

@zjm ahoj. Mam holcinu skoro 3r. Rada vyraziim, muzes mi pak napsat sz. Pa Misa :)

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 16.09.18 18:06

Taky se pridam. Najde se nějaká mamina z Bohnic,nebo okolí?:-)mám 2,5 letého syna a ve dvou už nás to nebaví, tak hledáme kamose:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama