Hledám kamarádku Praha-východ - Benešov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mendy7
Nováček 7 příspěvků 22.01.19 20:15
Hledám kamarádku Praha-východ - Benešov

Ahoj, hledám kamarádku z okolí Říčan, Mnichovic či Benešova. Je mi 31, mám ročního syna a rádi bychom našli nějaké parťáky na společné procházky s kočárkem, návštěvy hřiště, cvičení či posezení u čaje. :-)

Reakce:
Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.01.19 20:41

@Mendy7 Ahoj , já se hlásím ;)

Mendy7
Nováček 7 příspěvků 22.01.19 20:46

@Šťastná.máma­.4 Ahoj, super, odkud jsi? :-)

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.01.19 21:24

@Mendy7 kousek od Benešova. :palec:

Anny0694
Povídálka 33 příspěvků 22.01.19 21:46

Ahoooj, taktéž se hlásím :)

kiikii
Povídálka 19 příspěvků 31.01.19 19:21

Ahojte holky:) taky se ráda přidám, dítě ještě nemám ale je na cestě:) takže pak ráda poznám nocé maminky:) Bydlím kousek od Týnce… :)

KikinaV35
Nováček 6 příspěvků 03.02.19 21:19

Ahoj,jsem mamina 4.lete holcicky a skoro 1.rocniho chlapecka. Jsme z Rican. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >