Hledám kamarádku pro mou dceru

1
25.1.21 20:20

Hledám kamarádku pro mou dceru

Ahoj, hledám kamarádku pro mou dceru přibližného věku 11 let, která má podobné zájmy, koně, gymnastika :mavam: a je pro každou srandu.Jsme z okolí Turnova cca 8km. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24268
25.1.21 20:34

A to si holka v 11 letech nebyla schopna nejake kamaradky najit ve skole, na gymnastice nebo na jezdeckem krouzu/tabore?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
25.1.21 20:56
@Svistice píše:
A to si holka v 11 letech nebyla schopna nejake kamaradky najit ve skole, na gymnastice nebo na jezdeckem krouzu/tabore?

Tak předpokládám, že ani jedno z toho teď holčina nemůže. Tak má dost omezené pole působnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
25.1.21 21:01

...

…moje dcera by se družila, ale jsme daleko. Škoda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24268
25.1.21 21:20
@P4ja píše:
Tak předpokládám, že ani jedno z toho teď holčina nemůže. Tak má dost omezené pole působnosti.

Tak kone a gymnastika asi nebudou otazkou poslednich 3 mesicu.

Maminka to zrejme mysli dobre, ale spis bych investovala energii naucit dite rybarit, nez mu tu rybu sama chytat..
Btw, co vim o devcatech, co chodi ke konim, tak zrovna tyhke jezdecke aktivity funguji i v tehle dobe vcelku normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
25.1.21 22:07
@Svistice píše:
Tak kone a gymnastika asi nebudou otazkou poslednich 3 mesicu.Maminka to zrejme mysli dobre, ale spis bych investovala energii naucit dite rybarit, nez mu tu rybu sama chytat..
Btw, co vim o devcatech, co chodi ke konim, tak zrovna tyhke jezdecke aktivity funguji i v tehle dobe vcelku normalne.

Tak ono to nefunguje už delší dobu a ne všichni mají otevřeno. Za normálního provozu bych napsala stejný postřeh jako ty. Ale teď se ty děti ne všude schází. Známá vede atletiku a taky říkala, že se děti moc nevídají, protože hodně dojíždí nebo chodí na jiné školy i do jiných tříd. Trénink měli párkrát v září a chvilku v prosinci.

Asi je to i lepší volba než holčinu odkázat na komp a internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
26.1.21 01:35

@Ela101 A nevadí, že je mi 12?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
4.2.21 09:35

Ahoj, my jsme bohužel daleko. Ale chtěla jsem založit podobné téma, tak se přidám, nenašla by se maminka s dcerou cca 14 let v Brně a okolí, která by se chtěla skamarádit a společně se navštěvovat, podnikat různé akce dle současných možností? My jsme obě introvertní, mám ještě další dvě malé děti a dceři se v kolektivu nedaří prosadit, ale moc by chtěla blízkou kamarádku, se kterou se budou moct navzájem svěřovat, chodit ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
4.2.21 21:18
@Tecumseh píše: …moje dcera by se družila, ale jsme daleko. Škoda!

A nejste z Brna nebo okolí?
*Edit, koukám že ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat