Hledám kamarádku - Řečany nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

broucekiva
Nováček 1 příspěvek 01.12.17 21:54
Hledám kamarádku - Řečany nad Labem

Ahoj, hledám kamarádku s dětmi, mám 2 holky - 4 a 7 let. podnikáme často výlety, jezdíme na kolech, na lyžích, plaveme a máme rádi společnost. taky bysme si rádi občas vyrazili i bez dětí do hospůdky, na večeři, do kina, nebo prostě jen tak pokecat.

Reklama

Reakce:

vraspi
Nováček 3 příspěvky 02.12.17 08:40
hledám kamárádku

Ahoj. Hledám kamarádku na povídání, kafčo, procházky a tak…Bydlím v Havlíčkově Brodě, už 4 roky a zatím jsem nenašla, poprvé to zkouším takhle. Holky, napište, ať je Vám, kolik chce.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama