Hledám kamarádku s dětmi Praha 6

8.12.19 20:49

Hledám kamarádku s dětmi Praha 6

Ahoj všem maminkám, nenašla by se zde maminka s dětmi na občanskou kavicku, výlet, procházku s dětmi? Bydlíme čerstvě na Břevnově a chybí nám tu společnost. :( Jsme ale mobilní a akční, rádi dojedeme i kousek dál :) Mám dceru 3r a syna 1rok. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11
14.12.19 23:28

Ahoj, ja mam skoro triletou dcerku a bydlime na Petrinach. Ale zitra odjizdime na tri tydny pryc…Takze kdyby jsi mela zajem, muzeme se v lednu sejit? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 22:55

@Ann46 ahojky, to budu moc rada :) A co rády děláte holky? Znáte na Petřinách nějakou herničku? My budeme pryč taky po Vánocích na 3 týdny, ale poslední týden v lednu se vracíme, tak bychom vás rádi poznali :b :mavam: lush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
19.12.19 22:59
@sicilka1 píše:
@Ann46 ahojky, to budu moc rada :) A co rády děláte holky? Znáte na Petřinách nějakou herničku? My budeme pryč taky po Vánocích na 3 týdny, ale poslední týden v lednu se vracíme, tak bychom vás rádi poznali :b :mavam: lush:

Do hernicky jsem ji vzala akorat do OC Sestka..jinak na Petrinach nevim :nevim: se pak domluvime a dame si vedet jo? :) tak hezke svatky a i my se tesime :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 23:04
@Ann46 píše:
Do hernicky jsem ji vzala akorat do OC Sestka..jinak na Petrinach nevim :nevim: se pak domluvime a dame si vedet jo? :) tak hezke svatky a i my se tesime :mavam:

Super, na Šestku chodíme taky a celkem často :) Tak se tam můžeme sejít :)

Taky přeju krásné svátky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
19.12.19 23:09

@sicilka1 :palec: super…Psala jsem soukr zpravu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama