Reklama

Hledám kamarádku s miminkem - Jičín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:09
Hledám kamarádku s miminkem - Jičín

Dobrý večer milé maminky! Bydlím společně se svým manželem a malým šestiměsíčním synem v obci nedaleko Jičína. Jelikož mi je 22, tak nemám žádnou kamarádku ve stejném věku která by měla děti. Proto Vás oslovuji tímto způsobem. Něco málo o mě. : Považuji se za mírného a relativně stydlivého člověka. Pro své přátele bych dala ruku do ohně. Jsem maminka co se zajímá o to co je nejlepší pro její miminko a snaží se tu být pro něj i pro manžela. Jsem hudebně nadaná a hudbu mám i vystudovanou. Proto mým jediným, ale časově náročným koníčkem je hudba. Prosím maminky, jenž jsem oslovila, aby napsaly. PS. Omlouvám se za anonym, nerada bych byla poznána. Přeci jen jsem stydlivá :oops:

Reklama

Reakce:

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 03.04.18 21:56

Ahoj, ráda se seznámím. Jsem také z Jičína, tedy o pár let starší, bude mi letos 30. A dítka mám už dvě ;) budu moc ráda když mi napíšeš soukromou zprávu a můžeme popovídat :mavam:

Locholocho
Povídálka 13 příspěvků 27.04.18 23:04

Dobrý den, také se ráda seznámím :) Jsem z Jičína a mám téměř ročního chlapečka. Bude mi 29 let. Budu ráda za soukromou zprávu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama