Hledám kamarádku s miminkem - Jičín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 21:09
Hledám kamarádku s miminkem - Jičín

Dobrý večer milé maminky! Bydlím společně se svým manželem a malým šestiměsíčním synem v obci nedaleko Jičína. Jelikož mi je 22, tak nemám žádnou kamarádku ve stejném věku která by měla děti. Proto Vás oslovuji tímto způsobem. Něco málo o mě. : Považuji se za mírného a relativně stydlivého člověka. Pro své přátele bych dala ruku do ohně. Jsem maminka co se zajímá o to co je nejlepší pro její miminko a snaží se tu být pro něj i pro manžela. Jsem hudebně nadaná a hudbu mám i vystudovanou. Proto mým jediným, ale časově náročným koníčkem je hudba. Prosím maminky, jenž jsem oslovila, aby napsaly. PS. Omlouvám se za anonym, nerada bych byla poznána. Přeci jen jsem stydlivá :oops:

Reklama

Reakce:

ŠárkaPu
Kecalka 220 příspěvků 03.04.18 21:56

Ahoj, ráda se seznámím. Jsem také z Jičína, tedy o pár let starší, bude mi letos 30. A dítka mám už dvě ;) budu moc ráda když mi napíšeš soukromou zprávu a můžeme popovídat :mavam:

Locholocho
Povídálka 13 příspěvků 27.04.18 23:04

Dobrý den, také se ráda seznámím :) Jsem z Jičína a mám téměř ročního chlapečka. Bude mi 29 let. Budu ráda za soukromou zprávu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama