Hledám kamarádku s prvňáčkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Formicka
Nováček 3 příspěvky 02.10.14 14:58
Hledám kamarádku s prvňáčkem

Ahoj jsem neustále sama a už Mě to nebaví. Ve městě nebo spíš vesnici kde bydlím, moc lidí není a do místní hospody chodit nechci. Hledám kamarádku z Prahy jedno jaká část. Mám dceru prvňáčka a tak by se hodila maminka se školákem. Ale nemusí to tak být. Klidně si zajdu na kavu i bez dětí, nebo o víkendu když manžel zrovna není doma. podniknout s dětmi nějaký výlet. A nebotřeba zajít občas do fitka. Prostě někoho kdo se také nerad nudí. Ráda poznám nové lidi.Budu se Těšit :mavam:

Reakce:
semirka
Povídálka 13 příspěvků 13.02.15 16:05

@Formicka ahojky já mam taky doma prvňáčka, ale kluka a ještě teda roční holčičku. Jsem z Prahy 9,odkud ty? Tak bychom mohly něco podniknout :) :mavam:

Formicka
Nováček 3 příspěvky 14.02.15 14:47

Ahoj to je super, tak mi napis jak mas cas a muzeme se sejit nekde na kavicku. Budu se tesit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >