Hledám "kamarádku s výhodami"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 16:50
Hledám "kamarádku s výhodami"

Ahoj, teď, když jsem vás zaujal tak se můžu vyjádřit ;) aby bylo jasné, nehledám někoho na kopulaci :D
Napadlo mě vzhledem k situaci jakou mám s bydlením, jestli někdo z Vás neshání spolubydlícího. Jsem doma 4-5 dní v měsíci, tak se mi úplně nechce někomu cpat zbytečně 15k/měsíčně.
A teď ty výhody, když jsem doma, nemám problém udělat dříví, vyluxovat, mýt nádobí, hlídat psa nebo děti (cizí, vlastní nemám). Na oplátku bych si představoval že budou v domácnosti základní potraviny a nebude to tam vypadat jako v opuštěném domě hrůzy ;) finanční odměna stejně jako půlka nájmu je samozřejmostí.
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 17:18

Už jsem ti chtěla psát ať to dáš na stránky spolubydlení atd, že tohle je špatný web, ale teď si říkám že nějaká zoufalka tímhle možná vyřeší situaci s nájmem… :palec:

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 04.04.18 17:19
@Sombrero píše:
Ahoj, teď, když jsem vás zaujal tak se můžu vyjádřit ;) aby bylo jasné, nehledám někoho na kopulaci :D
Napadlo mě vzhledem k situaci jakou mám s bydlením, jestli někdo z Vás neshání spolubydlícího. Jsem doma 4-5 dní v měsíci, tak se mi úplně nechce někomu cpat zbytečně 15k/měsíčně.
A teď ty výhody, když jsem doma, nemám problém udělat dříví, vyluxovat, mýt nádobí, hlídat psa nebo děti (cizí, vlastní nemám). Na oplátku bych si představoval že budou v domácnosti základní potraviny a nebude to tam vypadat jako v opuštěném domě hrůzy ;) finanční odměna stejně jako půlka nájmu je samozřejmostí.
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak smysl pro humor máš. to je plus.

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 17:26
@Doe_Jane píše:
Už jsem ti chtěla psát ať to dáš na stránky spolubydlení atd, že tohle je špatný web, ale teď si říkám že nějaká zoufalka tímhle možná vyřeší situaci s nájmem… :palec:

Na spoludydleni je to bez výhod :D

terien
Kelišová 7103 příspěvků 04.04.18 17:37
@Sombrero píše:
Na spoludydleni je to bez výhod :D

Hmmm, tak to nic…

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 17:40
@terien píše:
Hmmm, tak to nic…

Co nic?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 04.04.18 18:14
@Sombrero píše:
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

váha výška zlozvyky věk? :mrgreen: :lol:

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 18:30
@jdukolem píše:
váha výška zlozvyky věk? :mrgreen: :lol:

25/186/99 zlozvyky krom elektronické cigarety nemám :) proč se ptáš? :D

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 04.04.18 18:42
@Sombrero píše:
25/186/99 zlozvyky krom elektronické cigarety nemám :) proč se ptáš? :D

no abys měl ty informace komplet :lol:

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 18:45
@jdukolem píše:
no abys měl ty informace komplet :lol:

Já myslím že pokud si meju nohy a nevařím z konopí tak je úplně jedno jak vypadám ale budiž :D

Do-not-touch
Závislačka 2567 příspěvků 04.04.18 18:46

@Sombrero kolik drivi nadelas za 4-5 dnj v mesici? :think:

Sombrero
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 18:48
@Do-not-touch píše:
@Sombrero kolik drivi nadelas za 4-5 dnj v mesici? :think:

Dá se udělat za týden čistého času na celou zimu ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 04.04.18 18:51
@Sombrero píše:
Já myslím že pokud si meju nohy a nevařím z konopí tak je úplně jedno jak vypadám ale budiž :D

tak víš jak.. nikdy nevíš..
třeba seš alergickej na psy a kočky a tak.. to by to spolubydlení nešlo

Do-not-touch
Závislačka 2567 příspěvků 04.04.18 18:52

Tak jestli budes rezat i v noci, to nepotrebujes ani postel :D Nenarocnej spolubydlici, to promyslim. :mrgreen:

mayunka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 7 inzerátů 04.04.18 19:03

Dobře ty :palec: @Sombrero

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama