Hledám "kamarádku s výhodami"

7
4.4.18 16:50

Hledám "kamarádku s výhodami"

Ahoj, teď, když jsem vás zaujal tak se můžu vyjádřit ;) aby bylo jasné, nehledám někoho na kopulaci :D
Napadlo mě vzhledem k situaci jakou mám s bydlením, jestli někdo z Vás neshání spolubydlícího. Jsem doma 4-5 dní v měsíci, tak se mi úplně nechce někomu cpat zbytečně 15k/měsíčně.
A teď ty výhody, když jsem doma, nemám problém udělat dříví, vyluxovat, mýt nádobí, hlídat psa nebo děti (cizí, vlastní nemám). Na oplátku bych si představoval že budou v domácnosti základní potraviny a nebude to tam vypadat jako v opuštěném domě hrůzy ;) finanční odměna stejně jako půlka nájmu je samozřejmostí.
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
4.4.18 17:18

Už jsem ti chtěla psát ať to dáš na stránky spolubydlení atd, že tohle je špatný web, ale teď si říkám že nějaká zoufalka tímhle možná vyřeší situaci s nájmem… :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
28812
4.4.18 17:19
@Sombrero píše:
Ahoj, teď, když jsem vás zaujal tak se můžu vyjádřit ;) aby bylo jasné, nehledám někoho na kopulaci :D
Napadlo mě vzhledem k situaci jakou mám s bydlením, jestli někdo z Vás neshání spolubydlícího. Jsem doma 4-5 dní v měsíci, tak se mi úplně nechce někomu cpat zbytečně 15k/měsíčně.
A teď ty výhody, když jsem doma, nemám problém udělat dříví, vyluxovat, mýt nádobí, hlídat psa nebo děti (cizí, vlastní nemám). Na oplátku bych si představoval že budou v domácnosti základní potraviny a nebude to tam vypadat jako v opuštěném domě hrůzy ;) finanční odměna stejně jako půlka nájmu je samozřejmostí.
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak smysl pro humor máš. to je plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.18 17:26
@Doe_Jane píše:
Už jsem ti chtěla psát ať to dáš na stránky spolubydlení atd, že tohle je špatný web, ale teď si říkám že nějaká zoufalka tímhle možná vyřeší situaci s nájmem… :palec:

Na spoludydleni je to bez výhod :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18504
4.4.18 17:37
@Sombrero píše:
Na spoludydleni je to bez výhod :D

Hmmm, tak to nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.18 17:40
@terien píše:
Hmmm, tak to nic…

Co nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49233
4.4.18 18:14
@Sombrero píše:
Teď o mě, je mi 25 a pracuju jako řidič, proto ta doba pobytu doma ;) lokalita Hradec Králové, Pardubice a okolí.

váha výška zlozvyky věk? :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.18 18:30
@jdukolem píše:
váha výška zlozvyky věk? :mrgreen: :lol:

25/186/99 zlozvyky krom elektronické cigarety nemám :) proč se ptáš? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49233
4.4.18 18:42
@Sombrero píše:
25/186/99 zlozvyky krom elektronické cigarety nemám :) proč se ptáš? :D

no abys měl ty informace komplet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.18 18:45
@jdukolem píše:
no abys měl ty informace komplet :lol:

Já myslím že pokud si meju nohy a nevařím z konopí tak je úplně jedno jak vypadám ale budiž :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4307
4.4.18 18:46

@Sombrero kolik drivi nadelas za 4-5 dnj v mesici? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.18 18:48
@Do-not-touch píše:
@Sombrero kolik drivi nadelas za 4-5 dnj v mesici? :think:

Dá se udělat za týden čistého času na celou zimu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49233
4.4.18 18:51
@Sombrero píše:
Já myslím že pokud si meju nohy a nevařím z konopí tak je úplně jedno jak vypadám ale budiž :D

tak víš jak.. nikdy nevíš..
třeba seš alergickej na psy a kočky a tak.. to by to spolubydlení nešlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4307
4.4.18 18:52

Tak jestli budes rezat i v noci, to nepotrebujes ani postel :D Nenarocnej spolubydlici, to promyslim. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
4.4.18 19:03

Dobře ty :palec: @Sombrero

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu