Hledám kamarádku Šternberk a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jasamazasebe
Nováček 1 příspěvek 31.10.14 12:11
Hledám kamarádku Šternberk a okolí

Ahoj všem,

nedávno jsem se přestěhovala do Babic u Šternberka. Jsem tu u přítele, a protože čekáme miminko tak už jsem doma (můj druh práce mi nedovolil pokračovat). Jsem tu nová a kromě přítelovy rodiny tu nikoho neznám. Tak jsem si říkala, kdyby se touhle cestou našla nějaká začínající nebo pokročilá těhulka, nebo i klidně mladá paní či slečna s malýma dětma. Klidně nás může být i víc, aspoň si můžeme vyměňovat zkušenosti a tak.

Mě je 28 (jejda, už tolik?) a ráda čtu a tvořím různé věci.

Tak to je asi všechno.
Díky za odpovědi.

Bára

Příspěvek upraven 08.02.15 v 18:44

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BoboM
Kecalka 235 příspěvků 03.01.15 09:58

@jasamazasebe Ahoj Barčo, koukám, že tady asi moc lidí ze Šternberska nebude :-) každopádně mě na tuto diskuzi přivedl podobnej problém,

BoboM
Kecalka 235 příspěvků 03.01.15 10:06

@jasamazasebe Omlouvám se za nedopsanej příspěvek. No každopádně jsem chtěla napsat, ze já sice ze Stbk pocházím, ale už delší dobu hledám někoho, s kým občas zajít na kafe, pokecat, na výlet nebo tak… Nevím, jak aktuální tvůj příspěvek je, každopádně kdybys chtěla, tak bysme mohly někdy něco vymyslet

BoboM
Kecalka 235 příspěvků 03.01.15 10:11

Ty blaho! Uplne miluju tablety a telefony, vsechno psat na trikrat! No, proste jeste jsem psala, ze je mi 26 a mam dvouletou holcicku a v cervenci cekame dalsi prirustek :-)

mischpule
Povídálka 15 příspěvků 27.09.16 21:44
Hledám kamarádku Šternberk

Ahoj,
chci oživit tuto diskuzi, protože jsem na tom podobně a také hledám kamarádku s kočárkem ve Šternberku.
V lednu jsem porodila kluka a je docela čilej…moc ho to doma nebaví a mě už taky ne :lol:
(manžel je pořád v práci), tak bych ráda občas s někým zašla na pokec nebo na procházku.
Je mi 28. Mám ráda spíš normální a přírodní věci, někdy i trochu retro ;) a nemám fb.

Míša

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.16 22:37

@mischpule
Ahoj, to jsem ráda, že se tu ukázal někdo ze Šternberka. Bydlím tu 5 let, vdala jsem se sem. Jinak pocházím z Olomouce. V prosinci čekám holčičky. Kamarádku tu nemám vůbec žádnou. Většinou jen manželky a přítelkyně manželových kamarádů, ale s těma jsem na kávu nebo procházku nikdy nešla.
Facebook taky nemám. Je mi taky 28, mám ráda přírodu, často jsem chodila se psem do lesa, teď musím ležet. Ale jinak mám taky ráda asi normální věci ☺ těžko říct co je normální… mám ráda filmy, hudbu, módu, teď co jsem na neschopence tak se snažím vymýšlet dekorace dětských pokojíků, čtu, apod.

Ráda bych si tady našla kamarádku/y ale když člověk pracuje v jiným městě je to docela těžký a pak na to nebyl čas, máme dům se zahradou, takže je pořád co dělat.

A ty bydlíš přímo ve Šternberku?

mischpule
Povídálka 15 příspěvků 29.09.16 15:02

Ahoj Anonymní,
jo bydlíme na kopci za hradem, taky máme dům se zahradou… 8)
Taky jsem se sem přivdala, ale ze severu ;). V Olomouci jsem pracovala několik let, než jsem šla na mateřskou, ale teď jsem bez auta, tak už se tam nedostanu a ve štbk nikoho neznám.
Podle toho co píšeš máme rády stejné věci, vlastně všechno co jsi napsala mám úplně stejně :D
Můžeš chodit ven? Sejdem se někde?

Magdaleeena
Kelišová 5784 příspěvků 29.09.16 17:54

@mischpule Tož to zdravím sousedku :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.16 18:52

@mischpule
Ahoj, jmenuju se Renata. bohužel teď nemůžu, začalo mi hodně tvrdnout břicho a musím jen ležet. Zítra jedu akorát do nemocnice na test na cukrovku a příští úterý do Olomouce ke svému doktorovi na kontrolu a když to bude lepší, určitě bychom se mohly někde sejít. Teď bych si to nelajzla, přece jen dvojčata jsou dvojčata.
Bydlíme na Komenského ulici, jestli víš kde to je.

Magdaleeena
Kelišová 5784 příspěvků 29.09.16 20:38

A rodíš ve Šternberku?

@Anonymní píše:
@mischpule
Ahoj, jmenuju se Renata. bohužel teď nemůžu, začalo mi hodně tvrdnout břicho a musím jen ležet. Zítra jedu akorát do nemocnice na test na cukrovku a příští úterý do Olomouce ke svému doktorovi na kontrolu a když to bude lepší, určitě bychom se mohly někde sejít. Teď bych si to nelajzla, přece jen dvojčata jsou dvojčata.
Bydlíme na Komenského ulici, jestli víš kde to je.
Magdaleeena
Kelišová 5784 příspěvků 29.09.16 20:40

@mischpule Jen jsem chtěla dodati, že neznámou sousedku ;), já také původně nejsem odsud, ale dle popisu od sebe bydlíme pár metrů ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.16 05:53

@Magdaleeena
Ahoj, ne ne, budu rodit v Olomouci. Při porodu dvojčat je to bezpečnější- mi bylo řečeno mým doktorem- mají tam pro to lepší podmínky.
Ty jsi taky těhotná?

mischpule
Povídálka 15 příspěvků 30.09.16 20:55

@Magdaleeena tak to taky zdravím neznámou sousedku :lol:. Samozřejmě mi došlo že asi bydlíš taky na kopci…teda tady na tom našem kopci za hradem, bo ve štbk je kopec z každé strany žejo :pankac:

mischpule
Povídálka 15 příspěvků 30.09.16 21:09

Ahoj Renato,
jo to chápu že dvojčata nejsou jen tak…Měla jsem co dělat s tím jedním, sice jsem byla zdravotně na tom dobře, ale měla jsem dost velký břicho a miminek taky vážil, když se narodil :D. No a dvojčata bych taky určitě rodila v Olomouci, sestry tam jsou hodný, a ten zbytek oželíš, kvůli bezpečnosti.. Budeš rodit normálně nebo císařem?
Komenského vím kde je, tam chci školku pro malého ;)

Magdaleeena
Kelišová 5784 příspěvků 30.09.16 21:25

Ne, ne, já rodila jednou ve Šternberku a podruhé celkem nedávno v Olomouci.. a mám tedy celkem dobré pocity z obou porodnic.. Dvojčata mně vždy líbily, ale poté, co už mám dvě děti, tak vidím jako náročné.. Ale hodně záleží na tom, jaké děti budou, pokud budou dobře spát, tož to je základ..

@Anonymní píše:
@Magdaleeena
Ahoj, ne ne, budu rodit v Olomouci. Při porodu dvojčat je to bezpečnější- mi bylo řečeno mým doktorem- mají tam pro to lepší podmínky.
Ty jsi taky těhotná?
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >