Hledám kamarádku z dětství

Anonymni
15.8.08 12:57

hledám kamarádku z dětství

Ahoj holky,
už v minulosti jsem si všimla ,že touto cestou zkoušíte hledat kamarádky,známé a proto se na vás obracím i já…
Jako holka jsem občas s rodiči jezdila do Hlinska v Č. a zkamarádila se tam s jistou Janou Vorálovou.Bydlela v Raisově ulici,měla 2 bratr (?) a velmi nemocnou maminku.Pak se vdala za jistého p.Vaška,narodilo se jim dítě a tím mé info.končí.
Kdyby jste čirou náhodou o ní někdo něco věděl,prosím,napište,je to už okolo 20 let,co o ní nic nevím…
Moc děkuju
nepř.STEPIK

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
15.8.08 13:36

Tak tvoji kamarádku neznám, ale pokud jsi to nezkoušela na www.spoluzaci.cz , tak je registrovaná v jedné třídě a když tam napíšeš vkaz, tak na ni třeba ve třídě kontakt bude ;-) http://www.spoluzaci.cz/accessScreen?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kuřata na cestách
11.12.11 17:52

Hledá se Zuzana!

Hledám kamarádku z dětství, Zuzanu Hrnčířovou. Narodila se v Praze v roce 1957, bydlela ve Smečkách 9, Praha 1. V 68 roce odešla i s rodiči do Rakouska, pak jsem na ní ztratila kontakt. Ráda bych jí viděla a zvěděla jak žila a žije nyní. AD

• Nahlásit
  • Citovat
2783
29.5.12 12:50

Tak to taky zkusím hledám kamarádku z dětství bydlela v krupce chodily jsme spolu na základku na facebooku jsem jí nenašla ..Byla by to asi hodně velká náhoda ale zkusím to jmenuje se Helena Preisslerová pak jsme se odstěhovali do Křemýže a ona pak někam taky vůbec nevím . Ráda bych jí viděla Já jsem Petra Mokránová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2783
29.5.12 13:07

tak nic tak už jsem jí našla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1816
29.5.12 13:32

Ahoj,tak já taky hledám kamarádku,jmenuje se Lucie Krištofková nebo Krištofová,ted už bude asi vdaná,chodila semnou jen do první třídy na zš.Vodní do Mohelnice,ted jí bude 29 nebo 30 let,byli jsme nej kamarádky,ale bohužel jen krátce,pak se někam odstěhovali,ani netuším kam,docela na ní vzpomínám,nemůžu jí nikde najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kuřata na cestách
29.5.12 13:54

Kamarádky z dětství

Ahojky, stále se mi nikdo neozval, možná bude větší štěstí hledat Romanu Menclovou, bytem Praha 1 Smečky 9, ročník 57. Pomozte, byla jsme takový trojlístek Alena Dočekalová, Zuzana Hrnčířová a Romana Menclová.
Kde jste moje milé kamárádky z dětství???

• Nahlásit
  • Citovat
fjodorka
25.6.12 12:36

Hledám kamarádku z dětství

Hledám kamarádku z dětství Kájinu Škopkovou. Bydlela v Perštejně nad Ohří. Jak se jmenuje nyní nevím, ale určitě je vdaná. Bydlely jsme vedle sebe a byla to má nejlepší kamarádka. Nevíte o ní někdo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Uju
6740
15.2.13 11:35

Ahoj holky.
tak mě napadlo taky zkusit štěstí:-)
Hledám kamarádky co se mnou v roce 1996 chodily do 1.B na učňáku v Červeném Kostelci.
Andrea Cudráková-Jaroměř
Aneta Dostálová - Jaroměř
Dáša Martínková-Miskolezy, později vím, že se vdala a jmenovala Myšáková a bydlela někde v Jásenné.
Pokud je některá znáte, nebo víte o koho se jedná dejte mi prosím vědět.
Dík :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
15.2.13 20:44

Fjodorka a nemůže to být ona? http://www.facebook.com/photo.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama