Hledám kamarádku z Křelova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 03.10.14 14:20
Hledám kamarádku z Křelova

Ahoj maminky, je mi 30 let a mám dvě děti ( 5 let, 1 rok). V Křelově bydlím již pár let. Pár maminek znám, ale není mezi nimi ta nejlepší kamarádka, se kterou bychom kromě procházek s dětmi, řešili u kafíčka společné téma ( manžílci, denní radosti i starosti s dětmi) a zkrátka vše co nejlepší kamarádky spojuje. Našla by se tu i pro mě - nejlepší kamarádka? :mavam:

Reakce:
j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 03.10.14 15:53

@sromulenka a musi byt zrovna z Krelova!? :mavam:

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 03.10.14 19:34

Ano, ráda bych. Jednou jsem dojížděla i do Litovle, ale ztroskotalo to na dojíždění. Přeci jen stejné místo bydliště, je lepší.

j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 03.10.14 20:45

@sromulenka no ja bydlim kousek od tebe ale v Krelove to neni.

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 14.10.14 13:45

A kdepak tedy bydlíš? :mavam:

ChocholkaP
Nováček 1 příspěvek 14.10.14 14:29
:-) taky kousek

Ahoj, já bydlím přes kopec v Topolanech, ale děti mám stejně staré 5 a 1 rok. Sice tu taky bydlím nějaký ten rok, ale ani já tady kamarádky nemám. Zato auto ano a chuť povídat také.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >