Hledám kamarádku z okolí Ostravy

1
14.4.20 08:32

Hledám kamarádku z okolí Ostravy

Ahojky,
Hledám tady kamarádku z okolí Ostravy. Je mi 21 a bezdětná a bez přítele.. O všechny moje kamarádky jsem přišla, když jsem začala chodit se svým ex a na ně jsem se úplně vykašlala (ano vím, byla to blbost, je to moje vina) a teď už o mě nestojí a většinou se vymlouvaji když máme někam jít a tak.. Našla by se tady nějaká? :) ráda sportuju (fitko, běh, brusle), zajdu si na dobrou kávu nebo na víno, ráda chodím do kina nebo jen tak na procházku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
9.8.20 15:27
@Teri22 píše:
Ahojky,
Hledám tady kamarádku z okolí Ostravy. Je mi 21 a bezdětná a bez přítele.. O všechny moje kamarádky jsem přišla, když jsem začala chodit se svým ex a na ně jsem se úplně vykašlala (ano vím, byla to blbost, je to moje vina) a teď už o mě nestojí a většinou se vymlouvaji když máme někam jít a tak.. Našla by se tady nějaká? :) ráda sportuju (fitko, běh, brusle), zajdu si na dobrou kávu nebo na víno, ráda chodím do kina nebo jen tak na procházku :)

Ahojky taky hledám kamarádku… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 23:29
@Bambyno píše:
Ahojky taky hledám kamarádku… :)

Ahooj :) taky hledám nějakou kamosku :D

• Citovat
  • Nahlásit
27.11.20 20:18

@Terri22 Ahojky. Taky hledám kamarádku, ale čekám druhé dítě, záleží jestli by ti to nevadilo. Jak ne rada se seznámím, protože si myslím ze máme podobne zájmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 21:44
@Anonymní píše:
Ahooj :) taky hledám nějakou kamosku :D

Super odkud jsi?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...