Hledám kamarádku, která hledá kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berusatko77
Povídálka 23 příspěvků 21.01.17 12:42
Hledám kamarádku.která hledá kamarádku

Ahoj najde se nějaká dobrá kamarádka která bydlí v německu A má třeba děti nebo se snaží?

Reakce:

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 21.01.17 13:57

@Berusatko77 a musi mit deti, nebo byt z okoli? Obcas si dobre rozumi i bezdetne zeny s maminkama ;) :)

Berusatko77
Povídálka 23 příspěvků 21.01.17 14:49

@Ninca91 nemusí mít děti ale blízko mě aby bydlela. kousek od chamu bydlím

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 21.01.17 15:15

@Berusatko77

Tak ja jsem od zell am see. :nevim:

Berusatko77
Povídálka 23 příspěvků 21.01.17 15:20

@Ninca91 to nevím kde to je a jiné město poblíž?

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 21.01.17 17:22

@Berusatko77 Salzburg

Vercarek
Nováček 6 příspěvků 19.03.17 13:30
Hledám kamarádku v Německu

Ahoj holky, před 7mi měsíci jsem se přistěhovala do Německa a hledám někoho s kým bych se mohla sejít a u kávy si poklabosit. Pište na muj email v. martinkova@sez­nam.cz. Mám tri děti a jsem uplne normalni :-D jen mi chybí nekdo s kým bych si mohla popovídat :D

Naty35
Nováček 1 příspěvek 04.05.17 08:16
Hledám kamarádku

Ahojky nehledá někdo kamarádku v nemecku v Regensburgu či okolí? :)

Berusatko77
Povídálka 23 příspěvků 05.05.17 11:16

@Naty35 ahoj jsem Neunburgu wolm Wald

vraspi
Nováček 3 příspěvky 02.12.17 09:47
hledám kamarádku

Ahojky. Najde se tu žena, mamina, kámoška? Pro pokec, kávu, atd. Je mi 44 let, Jsem z Havl. Brodu.

Timotha
Nováček 1 příspěvek 05.01.18 12:16

Ahoj

Jsem na materske, hledam nejakou kamaradku, jsem z Prahy 4 a mam ctyrmesicniho syna, je mi 36. Rada bych podnikala i jine veci nez chozeni ven s detmi, treba nejake spolecne aktivity s detmi (baby joga, plavani..) a treba i bez deti (cviceni, obcasne posezeni v kavarne..).

Najde se tu nekdo/nektere? :)

Nina1778
Povídálka 41 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 14:00
@Ninca91 píše:
@Berusatko77 a musi mit deti, nebo byt z okoli? Obcas si dobre rozumi i bezdetne zeny s maminkama ;) :)

Jestli jsi z okoli Slap?:-)

olivecka
Nováček 6 příspěvků 01.04.18 21:49

Ahojky také jsem z Prahy 4 a hledám kamarádku na pokec nebo posezení u kávy:-) Zuzka

lentilka.teckovana
Nováček 1 příspěvek 08.04.18 02:10

Ahoj holky, taky hledám kamarádku z Prahy nebo okolí :kytka:
Anebo klidně i jen na psaní :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >