Hledám kamarádku s mimčem v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tibetanka
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 07.02.18 12:54
Hledám kamarádku/ky s mimčem v Brně

Ahojte maminky, ráda bych poznala nějakou maminku nebo skupinku maminek s dětmi, které by se rády setkávaly při procházce, někde v herničce, v kavárně,…prostě rády cokoliv podnikají. Já jsem z Brna Slatiny, je mně 33 a mám dceru 17 měsíců.

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 13:27

Ahoj, já jsem sice ze Starého Lískovce, ale chodíváme celkem pravidelně do herny Kuřátka na Josefské nebo do dětské kavárny Žirafka na Husove. Potkáváme se tam maminky a děti z různých koutů Brna.
Mám dva kluky, 15 měsíců a 3 roky.

tibetanka
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 07.02.18 13:45
chaela

Ahoj, děkuji a moc rády bychom někdy přišly. Kuřátko na Josefské neznám, ale Žirafku ano, tam už jsme párkrát byly. Setkáváte se nějak pravidelně?

Patricia_7
Povídálka 26 příspěvků 24.04.18 20:31

Ahoj rada se seznamim maly ma 17mesiacov vonku je uz pekne takze behame po vyletoch :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama