Hledám kamarádku s mimčem v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tibetanka
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 12:54
Hledám kamarádku/ky s mimčem v Brně

Ahojte maminky, ráda bych poznala nějakou maminku nebo skupinku maminek s dětmi, které by se rády setkávaly při procházce, někde v herničce, v kavárně,…prostě rády cokoliv podnikají. Já jsem z Brna Slatiny, je mně 33 a mám dceru 17 měsíců.

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 2 inzeráty 07.02.18 13:27

Ahoj, já jsem sice ze Starého Lískovce, ale chodíváme celkem pravidelně do herny Kuřátka na Josefské nebo do dětské kavárny Žirafka na Husove. Potkáváme se tam maminky a děti z různých koutů Brna.
Mám dva kluky, 15 měsíců a 3 roky.

tibetanka
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 13:45
chaela

Ahoj, děkuji a moc rády bychom někdy přišly. Kuřátko na Josefské neznám, ale Žirafku ano, tam už jsme párkrát byly. Setkáváte se nějak pravidelně?

Patricia_7
Povídálka 26 příspěvků 24.04.18 20:31

Ahoj rada se seznamim maly ma 17mesiacov vonku je uz pekne takze behame po vyletoch :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >