Hledam kamaradku/maminku Letnany,Cakovice nebo Praha-vychod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vena17
Nováček 3 příspěvky 07.09.18 21:34
Hledam kamaradku/maminku Letnany,Cakovice nebo Praha-vychod

Najdu tady maminku nebo tehulku vekove nad 34let na spolecne aktivity, zabavu s detmi, posezeni…mam dve male deti a treti je na ceste.Nejlepe Praha 8,9 nebo Praha vychod, at to k sobe mame blizko.

Reakce:
Siestaa
Povídálka 15 příspěvků 22.10.18 10:48

Ahoj, taky hledám kamarádku, odkud jsi přesně ? :-)

Lee Lakmé
Povídálka 27 příspěvků 03.11.18 03:41

Ahoj, ja jsem z Phy-vychod, ale v dojezdove vzdalenosti. Je mi 38, deti mam 5let dcera, 14m syn a hledame kamarady:)

Kajero
Povídálka 13 příspěvků 08.11.18 20:55

Ahoj, já mám dvouletého syna a jsme z Letňan. Ale jezdíme často na výlety různě po Praze. Kdo se chce domluvit na nějaké společné akci, dejte vědět. I v zimě budeme často venku :)

vavsar
Kecalka 103 příspěvků 21.11.18 19:25

Ahoj holky!
Taky hledame maminky na kámošení!
Je mi 29 a bydlím kousek od Čakovic, ve vesnici :)
Mám 16m dceru a druhé dítě na cestě .
Napišteee :)

Gerberka
Závislačka 3185 příspěvků 06.12.18 14:03

@Lee Lakmé

ahoj, moc tě zdravím! Pročítala jsem staré diskuze a narazila i na tu tvoji, jak píšeš, že se to na tebe na mateřské všechno „sype…“ - taky jsem ti do diskuze tenkrát psala. Moc doufám, že se to u tebe/u vás obrátilo k dobrému a koukám, že máš dokonce i malého synka!!! :palec: To je super, moc ti držím pěsti! Jak se jinak máte/máš? Co dcerka a ta její nešťastně zlomená dvakrát nožka - neměla potom nějaké následky nebo tak něco? To tak strašně letí - už měla pět let, že? Zůstali jste nakonec spolu s tatínkem dcerky?

Tak tě zdravím a doufám, že se máte všichni dobře!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >