Reklama

Hledám kamarádku, rodinu z Roudnice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Asmiela Lena
Nováček 2 příspěvky 26.04.18 20:10
Hledam kamaradku/rodinu z Roudnice a okoli

Ahoj holky,

nikdy jsem nevěřila, že to napíšu, ale už fakt musím, protože by mi za chvilku asi hráblo.. ???? Jsme ze Straškova, bydlíme tu necelý rok, ale nemáme tu rodinu, se kterou bychom se scházeli a vycházeli a hlavně, kteří by měli stejně staré děti, zájmy a pohled na život.. Máme 6ti letou dceru berana (typický beran, je trošku obtížnější s ní vyjít, ať po dobrém, či po zlém.. ale když má dobrou náladu, tak je úžasná, milionová a když blbou, tak bych jí vystřelila na měsíc..) a syna, kterému bude v květnu rok.. Hlavně chci pro dceru kamarádku, takže pokud možno někoho se stejně starého nebo staršího a pro nás s manželem kamarády, se kterými budeme sedět na terásce, povídat si, smát se..????dětičky si budou hrát, no idylka ???? jsme rodina, která má baráček, rádi zahradničíme (manžel více, já jsem taková lenivější ) zdravý styl života - hlídáme, co jíme (s občasným hřešením-nic se nemá přehánět ) očkujeme jen něco, nejsme blázni, kteří očkují vše, ale zase kteří neočkují vůbec..syn zatím nemá ani jedno očkování..ale chystáme se..vážně.. máme rádi pohled na život jako Jarda Dušek, Osho..(ač to úplně jako oni neumíme..alespoň zatím ???? ) věřím, že za každou nemocí je duchovní příčina a tak se to snažím i řešit s pomocí bylinek, homeopatik..a k Dr. chodím jen v krajním případě.. takže pokud je v okolí někdo podobný nám, budeme rádi, když se ozvete PS: někdy mě ten rodinný život tak štve, že bych se na něj vyprdla..a nestydím se za to ale mam to ve vlnách..jindy bych je samou láskou snědla   :srdce: :srdce:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama