Hledam kámošku z Liberce

2
12.5.20 17:56

Hledam kámošku z Liberce

Ahojky, jsem maminka, je mi 32 let a mám 3 letého chlapečka. Bydlíme v Liberci v Ruprechticich od léta a ještě jsem nenatrefila na nějakou prima mamku se kterou by se dalo pokecat a navázat přátelské vztahy. Nejlíp s dítkem v podobném věku. Rádi chodíme ven, travime čas na zahradě, pokud se najde příležitost a tatínek hlídá, ráda zajdu i na kus jídla a třeba do kina :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1617
12.5.20 18:55

Ahoj! Pokud bydlíš v Ruprechticích, zkus sejít dolů do Konopné. Je tam mateřské centrum, velké hřiště, kavárna,… dělají hodně komunitních akcí a jsou tam fajn lidi. My tam chodili, než jsme se odstěhovali do Lidových sadů, a protože jsme bez auta, je to dost z ruky :). Sami pak máme za humny Dětský koutek, který je taky super, kdybys tam někdy měla cestu (přiznám se, že teď přesně nevím, kdy znovu otevřou), tak se ozvi ;). Jinak se moc na procházky nenabízím, protože mám děti tři a to je většinou pro jiné maminky s jedním dítkem masakr :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.5.20 19:01

@PenelopaW čau, no tak až otevřou můžeme tam zajít :upside_down: my tam byly jednou a malymu se to moc líbilo! Konopnou znám, tam jsme byly je to tam hezký :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama