Hledám knihu od specifického autora - středně bohatého

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
18.11.19 10:52

Hledám knihu od specifického autora - středně bohatého

Dobrý den,

vážení diskutéři, rozhodl jsem se najít pomoc u vás. Jelikož většinou si najdu vše sám, u této kategorie vůbec nevím, jak hledat. Pravděpodobně budu potřebovat informaci od někoho, kdo již takovou knihu v ruce držel. O co mi jde? Nehledám knihu vyloženě podle toho, o čem je, ale spíše se zaměřuji na to, kdo ji píše. Zajímají mě různá myšlenková nastavení lidi, co jsou středně bohatí, tím myslím lidí, u kterých byste řekli, že mají orientačně 150 tisíc měsíčně. Ale to je jen orientačně, abyste měli představu, jak bohatého člověka myslím, dejte na svůj odhad :-)

děkuji…

(Jinak toto téma by se částečně hodilo do financí…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25915
18.11.19 11:23

Pokud hledáš knihu, která by tě měla navést k úspěchu, tak tě zklamu. Lidé, co vydělávají 150k měsíčně se za bohaté nepovažují a to ani středně. Začni tak na měsíčním příjmu kolem milionu a ani ti se nepovažují za tak úspěšné, aby o tom mohli psát knihy. Vlastně jsi ani nenapsala, jaké žánr hledáš, protože každý úspěšný autor, kterému vychází knihy po celém světě, má větší příjem… Nějak ten dotaz celý nemá hlavu ani patu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.11.19 11:28

@Janli Protože není běžný :-D… těch 150k jsem myslel na situaci ČR, tady je to dost na to, aby se člověk považoval za středně bohatého… Není běžný v tom, že já nehledám specifický žánr, ale spíše autory, jak jsem psal, zajímá mě mindset, myšlení a to mohu poznávat různě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25915
18.11.19 11:36
@Nicolaes píše:
@Janli Protože není běžný :-D… těch 150k jsem myslel na situaci ČR, tady je to dost na to, aby se člověk považoval za středně bohatého… Není běžný v tom, že já nehledám specifický žánr, ale spíše autory, jak jsem psal, zajímá mě mindset, myšlení a to mohu poznávat různě…

Já taky myslela lidi v české republice. Věř mi, že takových lidí znám opravdu dost a dost i těch, co mají měsíční příjem přes milion a knihy kvůli tomu nepíšou. Jak už jsem psala, každý úspěšný autor má větší příjem, takže klidně zajdi do knihovny a vybírej tam namátkou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.11.19 11:46

@Janli Jenže já nehledám lidi, jejichž úspěch vyloženě je přiměl k napsání knihy. Já říkám, že chci zkoumat lidi v této příjmové skupině…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat