Hledám lidi do dokumentárního filmu z okolí Brna

96
28.9.20 18:20

Hledám lidi do dokumentárního filmu z okolí Brna

Zdravím všechny uživatelky emimina. Takto diskuze sice nebude úplně o dětech, takže se omlouvám. Všimla jsem si, že sem chodí všemožně různých lidí, tak zkusím štěstí i tady. Už jsem obepsala opravdu mnoho skupin a diskuzí.
Oč jde:
Do připravovaného dokumentárního filmu hledám lidi z okolí Brna, kteří trpí nějakou vážnější nemocí. Asi by to neměla být úplně rakovina, ale uvítám lidi, kteří mají různé nádory, silné ekzémy, strepkokoky, Jsou před transplantací ledvin, nebo jim teprve hrozí, žaludeční vředy atd atd. Fakt mi tím velmi pomůžete. Pro více informací mi napište soukromou zprávu. Prosím, nepiště mi pouze ze zvědavosti. Potřebuji vážné zájemce.

Všem moc děkuji a přeji hezký den
PS: Beru i plnoleté autistické děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3640
28.9.20 18:57
@Camino píše:
Zdravím všechny uživatelky emimina. Takto diskuze sice nebude úplně o dětech, takže se omlouvám. Všimla jsem si, že sem chodí všemožně různých lidí, tak zkusím štěstí i tady. Už jsem obepsala opravdu mnoho skupin a diskuzí.
Oč jde:
Do připravovaného dokumentárního filmu hledám lidi z okolí Brna, kteří trpí nějakou vážnější nemocí. Asi by to neměla být úplně rakovina, ale uvítám lidi, kteří mají různé nádory, silné ekzémy, strepkokoky, Jsou před transplantací ledvin, nebo jim teprve hrozí, žaludeční vředy atd atd. Fakt mi tím velmi pomůžete. Pro více informací mi napište soukromou zprávu. Prosím, nepiště mi pouze ze zvědavosti. Potřebuji vážné zájemce.Všem moc děkuji a přeji hezký den
PS: Beru i plnoleté autistické děti

Plnoleté autistické děti? Ty jsi solidní magor. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
28.9.20 23:03

Neměla by to být rakovina, ale uvítáš lidi s nádory :lol: :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3640
29.9.20 08:24
@Kolicek95 píše:
Neměla by to být rakovina, ale uvítáš lidi s nádory :lol: :lol: :palec:

Třeba myslí (dá li se to tak říci) ty nezhoubné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama