Reklama

Jak to dopadlo, když jste hledaly kamarádku z okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 14:54
hledám maminku - jak to dopadlo?

Ahoj,

mám 2 děti skoro 3,5 r a 1,5r, oba doma. V podstatě nemám žádnou kamarádku. Ta jedna opravdu dobrá (za mlada pařby, výlety, setkání, kávičky…) mi nějak zmizela, přestala komunikovat (začala mít své problémy s alkoholem a pak se odmlčela).

Já vlastně teď nemám nikoho s kým bych si vyšla, ale to mi ani tak neva, jsem introvert, né úplná stydlivky, dokážu se začlenit, jen mi to trošku trvá. Považuji se spíše za pozorovatele ve větším kolektivu. Ale pokud je nás míň jsem rovnocenným komunikujícím, myslím…

Nejde mi o sebe, ale spíš o děti… Ráda bych, aby moje děti měli možnost se s jinými setkávat. Když jsem měla prvního, chodili jsme na plavání, ale druhý měl AE, takže jsme už nikam nechodili. Teď v zimě chodíme jen na prochajdy, na hřišti nepotkáváme nikoho :think:.

No, chci se zeptat, když hledáte pomocí třeba netu kamarádky „hledám maminku z okolí toho a onoho“, jak to dopadne?

Narazíte na spřízněnou duši, jak to děláte pokud vám mamča nesedne a pak vás znova osloví na další vycházku? Odmítnete? Jak?
Nevím zda se vůbec k něčemu odhodlám, v tomhle jsem spíše pasivní a většinou čekám až někdo osloví mě :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 14:59
@Anonymní píše:
Ahoj,

mám 2 děti skoro 3,5 r a 1,5r, oba doma. V podstatě nemám žádnou kamarádku. Ta jedna opravdu dobrá (za mlada pařby, výlety, setkání, kávičky…) mi nějak zmizela, přestala komunikovat (začala mít své problémy s alkoholem a pak se odmlčela).

Já vlastně teď nemám nikoho s kým bych si vyšla, ale to mi ani tak neva, jsem introvert, né úplná stydlivky, dokážu se začlenit, jen mi to trošku trvá. Považuji se spíše za pozorovatele ve větším kolektivu. Ale pokud je nás míň jsem rovnocenným komunikujícím, myslím…

Nejde mi o sebe, ale spíš o děti… Ráda bych, aby moje děti měli možnost se s jinými setkávat. Když jsem měla prvního, chodili jsme na plavání, ale druhý měl AE, takže jsme už nikam nechodili. Teď v zimě chodíme jen na prochajdy, na hřišti nepotkáváme nikoho :think:.

No, chci se zeptat, když hledáte pomocí třeba netu kamarádky „hledám maminku z okolí toho a onoho“, jak to dopadne?

Narazíte na spřízněnou duši, jak to děláte pokud vám mamča nesedne a pak vás znova osloví na další vycházku? Odmítnete? Jak?
Nevím zda se vůbec k něčemu odhodlám, v tomhle jsem spíše pasivní a většinou čekám až někdo osloví mě :D

Oslovila jsem zde a našla kamarádku z blízkého okolí, se kterou máme hodně společného. Tak směle do toho :palec:

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 21.02.18 15:01

Tak děti, minimálně to starší, můžou jít do školky a tam budou mít vyžití dost ;-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 21.02.18 15:07

Mame stejne staré děti 8) a taky mam obě doma. Budeme se stěhovat do satelitu a taky se toho trochu bojim. Ale nemám nikoho ani tady a kluci vypadají úplně v pohodě. Kdy budeš dávat starší do školky? Ja asi zkusím příští rok ho přihlásit. A uvidíme. Jinak bych se toho nebala, max si proste nebudete mít s jinou maminkou co říct a vyšumí to

lolink
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 21.02.18 15:10

Nasla jsem ji tady a do ted se tomu smejeme :). Pak jsme se kazda seznamily s dalsimi a celkove se nase komunita rozrostla :)

MilčaO
Kecalka 120 příspěvků 29 inzerátů 21.02.18 15:16

Ahoj, já jsem na emiminu našla zatím jen holky, se kterými si píšeme o všem možném, co se u nás děje (ale bohužel všechny jsou strašně daleko). Strašně ráda bych taky našla holky, se kterými bych se mohla sejít osobně, z mého okolí, ale to se mi bohužel ani po roce nepovedlo :(

vannilka
Povídálka 32 příspěvků 21.02.18 15:39

A odkud jste, holky?

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 15:40

Ja teda hledala a zatím nenašla.. vždycky ta konverzace po čase skončila

lolink
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 21.02.18 15:43

Mnisek pod brdy :pankac:

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 15:44

Jablonec

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 21.02.18 15:44

Uz brzo Herink, to je u Říčan 8)

vannilka
Povídálka 32 příspěvků 21.02.18 15:46

Tak všechno daleko :) :) :)

j-p
Extra třída :D 11716 příspěvků 21.02.18 15:50

Ja tady mám taky kamarádky jen na pokec. Všechny jsou moc daleko.Ja uz hledám pěkně dlouho kamarádku na ven s dětmi :D a stejně nic :(.Takže je to asi nemožné.

MilčaO
Kecalka 120 příspěvků 29 inzerátů 21.02.18 15:51

Strakonice

MilčaO
Kecalka 120 příspěvků 29 inzerátů 21.02.18 15:52

@j-p přesně já to mám to samé :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >