Hledám maminku na spolubydlení Praha 2019

8
18.10.19 13:25

Hledám maminku na spolubydlení Praha 2019

Dobrý den,

hledám maminku, která je ve stejné situaci…čili, má doma s partnerem psychicky neudržitelnou situaci, která již trvá dlouho, ale nemůže se odstěhovat, protože to sama s dítětem v Praze neutáhne. Mohla bych mít k dispozici od kamarádky byt 2+1 na Praze 10 u Edenu, za dobrou cenu…ještě s ní o tom budu hovořit, ale myslím, že by to mohlo na každou vyjít max. na 8tis měsíčně včetně všeho. Já ani nemůžu dát měsíčně víc.
My ted bydlíme ve Strašnicích a trvám na tom, abychom zůstali na Praze 10, mám skoro 2 letou dceru a chodí u Slávie do státních jeslí a já již od února pracuji, jako učitelka na ZŠ. Věřím a doufám, že existuje alespoň jedna maminka, která by potřebovala doma klid, pohodu a bezpečí pro svoje dítě a taky pro sebe. Taky je fajn, že člověk nebude sám a děti si společně pohrají :-)

Také nepohrdnu, kdyby mi nějaká maminka nabídla k pronájmu pokoj. Třeba i dočasně, než situaci s bydlením vyřeším…do vánoc musím být pryč, už to dlouho nevydržím :-(

Jinak jsem osoba do pohody, dcera taky…já se věnuju józe a meditacím, takže jsme docela ranní ptáčata…také ráda vyřím a zajímám se o zdravou výživu…mám ráda čistotu a pořádek…jakékoliv další dotazy ráda zodpovím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
8.11.19 21:19

Společné bydlení?

Ahoj, jsem ve stejné situaci, tey už jsem se odstěhovala a mám byt, ale na Praze 13, nicméně, tay cvičím a věnuji se józe, jsem veganka, tak by jsme si rozuměly, nechceš se potkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat